Suzuki VS 1400 Intruder custom (1997)

Vlastník gajdoo
Vloženo 17.4.2010
Aktualizováno 3.6.2022

Černá matná "potvora" , na kterou jsem se těšil 15 let.

Yamaha XVS 1100 DragStar: důvod neuveden

První dojmy - Po nadšení z koupě přišlo vystřízlivění v podobě problémů po cca 1000 najetých kilometrů. Dát ji do kupy mi trvalo hodně dlouho a bez pomoci fachmanů by nejezdila. Pokud funguje a vše je správně vyladěno, tak je to nesmrtelnej bike, když se to ale podělá, dá hodně zabrat dát všechno do kupy, tak bacha při koupi. Jakmile se ti něco nezdá, nebrat.

Hned po koupi jsem vyměnil původní filtry za KN-ka, nechal udělat komplet prohlídku a výměnu náplní. Zatím jsem s ní ale toho moc nenajezdil, a jako každá jetá mašina, má svoje mouchy. Jinak jsem z ní nadšenej - je to moje černá milenka se sametově matnou kůží

Laskyus
Laskyus napsal 17.04.19 v 23:43 10b.

Nádherná černá milenka...

gajdoo
gajdoo napsal 06.08.14 v 07:36

Tak po třech letech anabáze od jednoho machra k dalším, našel ten poslední tu nejzásadnější mouchu. Motorka střílela jak blázen, celý rozsah otáček a u jednoho válce a co hůř, cukala jak splašená koza. Nikdo už nevěděl co s tim. Borec kompletně opravil a přeměřil elektriku, podtlaky na karbecích, lanka, svíčky, cívky, všechno cajk, ale motka furt nejela. Jen náhodou den pře tim než bych ji začal rozebírat na díly, zkontroloval sestavení karbce a byla prohozená pružinka, místo nahoře byla dole.

DanVTRSP1
DanVTRSP1 napsal 14.05.11 v 09:02

žižala.
žižala. napsal 11.12.10 v 19:15

Parádní strojovna jasná 10ka.

Mefisto666
Mefisto666 napsal 27.05.10 v 19:51

Moc pěkný Introš 10 b. Pohodovou sezonu a plnou nádrž.