Suzuki GSX 750 F (1992)

Vlastník *nuclearB*
Vloženo 14.2.2010
Aktualizováno 14.2.2010

Vlk v rouše beránčím. Pohodlná , úsporná, nenáročná a stále připravená splnit vaše přání.

Dalo by se říct, že na téhle motorce jsem se naučil jezdit. Její tvary lahodili mému oku již dávno před tím, než jsem si ji koupil v katalogu z roku 1991. Její plakát zdobil mojí dílnu téměř pět let než jsem si ji konečně koupil. Byl to první stroj na kterém se dali brousit slidery. Byl pouze problém osadit ji správnýma pneumatikama, co vás v náklonu podrží. Zadní ráfek měl rozměr ,jako mají dneska motorky vpředu a tak o high-tech sportovních gumách se mi mohlo jenom zdát. Ale i tak jsem klopil asi víc než s čím japonští konstruktéři počítali a zdatně odíral spodek kapot...
Nádrž na 19l a nízká spotřeba z téhle motorky dělala perfektní dálkový dostavník. V nouzi se dalo na nádrž ujet i neuvěřitelných 320km a pořád to jelo. Základem ale bylo , mít kvalitně seřízené karburátory a čistý vzduchový filtr.
Kapotáž dobře chránila před větrem, pozice jezdce uvolněná a motorka nějakým zázrakem i celkem solidně brzdila. Nevýhodou byla laciná přední vidlice s nemožností nastavení, která se nořila jako do bláta. Trošku pomohlo vypodložení pružin a o stupeň hustší tlumičový olej.
Motor fungoval bez závad po celou dobu, co jsem motorku vlastnil (cca 30000km)