Honda XL 700V Transalp (2008)

Vlastník Boro9
Vloženo 16.1.2010
Aktualizováno 6.3.2017

Vysněná, plná očekávání, už se nemůžu dočkat až sleze sníh. Po devíti letech pauzy jsem opět mobilní.

První dojmy - Jede, svítí, troubí.. první dojmy .. Zatím velmi malé, dovezl jsem ji bylo -2°C,najeto 55 km, suchá cesta jen poslední kilometr na sněhu, na origo sjetých Metzeler Tourance nic moc.. :-)

Průměrná spotřeba - 5.0725 l/100km

Kopec nahoru byl malinko problém, napoprvé jen do půlky, ale s pomocí manželky spolujezdkyně, po zatížení to šlo, jinak i na sněhu perfektně drží směr a výborně se dávkují obě brzdy.\r
Po týdnu ježdění zatím můžu říct že jsem si vybral dobře. Asfaltové cesty: Tak tyto jsou úplně v pohodě jen jsem se přistihl že mi tam občas chybí šestka. V zatáčkách sedí jako přibitá, i přez jarní nečistoty na silnicích.\r
Nezpevněné cesty: tak tam by to snad chtělo jen vyšší řidítka,a níže off. stupačky.\r
Motorově jsem plně spokojen, i když pod 3000 otáček se chová motor trochu nevychovaně. A kolem vyššího plexi se tvoří nad 100 km /hod lehké turbulence.\r
Převážně určená na cestování do práce, ale snad mi poslouží i jinak než na ježdění kolem komína.\r
Dovolená s ní bude moooc fajn ... .\r
Moje minulé motorky.\r
Hoda VF 1000 F

spike-cz
spike-cz napsal 06.03.17 v 16:09 10b.

MilanFoltin1
MilanFoltin1 napsal 06.10.12 v 13:40

Dobrá volba taky jsem nad ním uvažoval za 10

Víťan
Víťan napsal 01.07.11 v 09:29

Pěkná klasika na asfalt i terén.
10 b

Boro9
Boro9 napsal 10.02.10 v 18:47

Díky za všechny příspěvky, už aby bylo alespoň trochu telo a jási ji pořádně osahal.

Rakosnicek.
Rakosnicek. napsal 10.02.10 v 01:10

Tranďák to je srdcová záležitost ať slouží