Yamaha YBR 125 (2007)

Vlastník P.a.d.l.o
Vloženo 30.8.2009
Aktualizováno 28.5.2012

Prodáno na začátku roku 2011. Najezdil jsem něco kolem 8tis km. Koupil jsem jí 28.8.2009, měla najeto 11 000km.

Yamaha YBR 125, po simsonu obrovský stroj, asi jako při každém přesedání na větší kubaturu. Ovšem na tohle přesedání nikdy nezapomenu. Druhý den po koupi jsem měl bouračku a motorka byla 3 měsíce nepojízdná. Potom co se opravila a přestal jsem mít strach z aut přijíždějících z vedlejší silnice, začal jsem jezdit a jezdil jsem dost a dost. Motorka nejen skvělá na cestu do školy, ve městě jsem se cítil jako doma, ale i na delší trasy to byla pohoda. Ovšem samozřejmě jen do určité doby. Ráno vyjet a na večer být doma. Pak už dost bolely záda a motor se musel bohužel hodně vytáčet, aby trochu jela.
Ve dvou se jet dá, ale není to příjemný. Jestli se v jednom musí vytáčet,aby jela,tak ve dvou jsem jí mučil. Samozřejmě motor to vydrží, na to je stavěnej, ale pro jezdce to není příjemnej pocit. Proto mě motorka dá se říct omrzela, po roce se z ní stal zase "jen" takovej simson a chtěl jsem větší...

Jirka25
Jirka25 napsal 07.08.10 v 13:21

moc hezka YBR. přeju plnou nádrž a jen super vyjíždky

amazonka
amazonka napsal 08.03.10 v 15:19

Moc pěkná, ať dobře a bez nehod jezdí v nové sezóně

kykyna
kykyna napsal 07.12.09 v 19:01

Děkuji, dávám taky 10 . Vím už nejsou v povinné výbavě. A výzdobu myslíš ty řidítka?

Pája13
Pája13 napsal 15.11.09 v 17:03

Smutný příběh.Tak doufám teď už jen dobré zážitky.Ať šlape.Dávám ti 10.

Lazzarik
Lazzarik napsal 09.11.09 v 18:52