Moto Guzzi Griso 850 (2007)

Vlastník bukic
Vloženo 4.7.2009
Aktualizováno 20.6.2010

Griso je moja prva motorka. Mozno to tazko niekto pochopi, ale vyberal som medzi Tenerkou a Grisom, mezdi asfaltom a sutolinou a v podstate sposobom ako travit volny cas ) Vyhral Griso, a ja dufam, ze nebudem smutit za Tenerkou.

Moja prva jazda na Grisu bola zaroven aj prva jazda na motorke. S poza Brna smer Slovensko do Novej Dubnice. Cesta do Brna bola hlavne o tom, aby som sa v silnom dazdi udrzal na motorke. Docela mi vadila predna brzda, ktora sa divoko zakusovala do kotucov, stacilo na nu len ,,pozret,, Vraj si na to zvyknem, tak sa uvidi.

Za Slavkovom uz bolo sucho, a tak som pridal na 70Km/h vyskusal som par kluciek a vravim si, ,,sak sa to riadi ako bycikel, len sa pri tom tak nenadrem,,. Velmi sa mi ulavilo, poslusnost Grisa som uvital s nadsenim a uz som si bol isty ze domov dorazim v poriadku.

To ze som dal prednost italskemu dizajnu, sa okamzite prejavilo. Budila pozornost vsade kde som sa na Grisu ukazal.

Takze super, spokojnost a radost z jazdenia.

Gonzo
Gonzo napsal 14.06.10 v 18:41

ahoj kolego!
prosimte co to tam mas vyfoceny za detail s tema znackama???

KmotaK
KmotaK napsal 26.05.10 v 10:11

super stroj a fajn následovník :) ještě chvíli a budete se o mašu prát 10b bez okolků

_Tomo_
_Tomo_ napsal 21.03.10 v 21:20

Nadherna motorka, ale urcite jsi vybral dobre. Snad ji nekdy uvidim nazivo, nic krasnejsiho po silnici nejezdi, davam 10b

tars
tars napsal 11.02.10 v 18:55

Měl jsi složité rozhodování, tak ať Griso splní všechna tvá očekávání. 10b.

istonbike
istonbike napsal 17.10.09 v 17:50

Je to naprosto luxusní, nezaměnitelná motorka s velkým charisma Dávám za 10 a užívej opatrně je to stroj který si péči k... zaslouží Kdy svezeš kluka