Kawasaki Ninja 250R (2009)

Vlastník lu.ci.ja
Vloženo 22.6.2009
Aktualizováno 23.9.2010

Spoustu mě toho naučila..kráska v zeleném!

Tak zatím máme najeto asi 500 kilásků. Ninja je moc hodná, dobře se ovládá, skvělá do zatáček!! Konečně si přijdu jako na velké motorce A navíc jsem vidět - zelená svítí všude kolem

První dojem z motorky byl skvělý, trochu jsem se zalekla váhy, ale oproti CBR125R je každá motorka těžká... Uvidíme, až budu moct zkusit ostřejší jízdu a vyšší otáčky... Navíc má pohodlné sedlo, jen ze zrcátek toho dozadu moc vidět není Nemá ukazatel paliva, má jen miniaturní úložný prostor pod zadním sedlem - jen na nářadí a lékárničku, občas píská z nádrže... ale je moje!

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 24.02.12 v 09:39

Pěkná zelená žabka. Dávám ti na ní 10 bodu. Přeji spoustu km v letošní sezoně bez závad a nehod.

pavelzelda
pavelzelda napsal 29.10.11 v 11:42

Krásná Kawička se sympatickou řidičkou přeju krátkou zimu 10b.

Strot
Strot napsal 21.10.11 v 08:24

C.B.R
C.B.R napsal 11.09.11 v 18:50

pekna

atheris
atheris napsal 16.06.11 v 00:10

Já už začínám mít z těhle pěknej holek na ninjách frustraci, že jsem chlapKdyž jsem si jí onehdá kupoval jako svoje první lepší moto, tak jsem jí kupoval od moc fajn slečny. Snad bych si jí tenkrát odvez i s ní, kdyby to šlo. Když jsem jí o dva roky později prodával, tak zase fajn slečně a nevěděl jsem, jestli po dobrém obědě s ní mám litovat toho, že mi berou motorku a nebo, že odjíždí ona. No prostě Ninja přitahuje pěkný baby, já si nemůžu pomoct Jinak motorka fajnová, měl jsem starší kus. To bylo takový žihadýlko, když se vytočila nad 10k, krásnej jadrnej zvuk, tak zábavná motorka hlavně díky tomu motoru. Kolikrát jsem křižovatku opouštěl s kolem nahoru, když se mi sama zvedla o koleje od kamionů. To byly časy... Ať vám to spolu jezdí, budu rád, když na sebe při cestách kolem Prahy narazíme.