Suzuki GSX-R 600 (2001)

Vlastník mateSAS
Vloženo 14.5.2009
Aktualizováno 24.3.2011

Jeste ejdna z opravdu velkych 6tek, na ktere se i se svymi 196cm poskladam.

Pro me krok zas trosku diametralne jinam ... predtim jsem mel TTRo 600 ... cili si zvykam ze gumy na sebemnsim bordelu klouzou ... ze pri staveni na zadni to je trosku jinak neu z 1valce . ze to v zatacce nikam neutika, ze to brzdi ... atd . mam ju od pulky dubna 2009, cili chvilku - szivame se .

Info1.8.2009: zatim spolu mame cca 4500km. Technicky bez problemu. Resim retezovku, jelikoz jsem ji kapanek popravil obcasnym zvedanim na prdel. Conti Road Attack olitana temer na nulu, predek opotrebeni minimalni. Poridim teda jeste jeden tento cestovni tvrdej puk na letosek a az ho olitam, tak pujde komplet cela sada, nejspis Diablo Super Corsa...

Martin_SV
Martin_SV napsal 08.05.10 v 22:59

Nazdar KÁMO !!! konečně jsi osedlal pořádný stroj!!! SŮZA JE SŮZA! Je perfektní. Mohli by jsme se domluvit a pokecat. 15.května je v Dolech sraz.

Hanach
Hanach napsal 07.04.10 v 08:33

Pěkný kousek. Včera jsem na ní koukala v garáži a říkala jsem si že matesas na plexi je mi odněkud povědomý. Doufám že se ten můj traktor od té Tvé poletuchy nenakazí a nebude chtít být sportovní. Hodně šťastných km.

ViperCZ
ViperCZ napsal 26.02.10 v 18:17

Suzuki...už jen za to 10b . Pěkná mašina, hodně šťastných kilometrů

mateSAS
mateSAS napsal 12.09.09 v 13:30

oooo dik ...

ze to s nou umim? Myslis to obcasny poskakovani po zadnim? :D

Michal1011
Michal1011 napsal 04.09.09 v 21:56

Krasavica. A co je hlavní, majitel to s ní umí !!!