Yamaha YZF 1000R Thunderace (1996)

Vlastník Dom-Ace
Vloženo 4.11.2008
Aktualizováno 23.4.2010

Červeno-bílej jezdec s tmavým plexi. O zvuk se stará Tenax. Je to mašina na sprinty i na dlouhý cesty, je pohodlná a pořád vypadá k světu i na ty leta.

Koupil sem jí loni v květnu a hlavním kritériem výběru byla cena bohužel. Ale myslím, že sem udělal opravdu dobře, je to nádherná motorka, které se jako jedné z posledních vyhnulo šílenství odtučňování. Když jí postavím vedle nejnovějších litrů tak vypadá prostě skvěle.

Největší plus je asi kombinace podvozek - motor - ochrana před větrem. Sedí skvěle na jakémkoli povrchu, v zatáčkách se nevlní, prostě paráda ( a na ty roky obzvlášť ), motor má krásný průběh, zabírá už od třech, čtyřech tisíc jako ďábel a hned tak se neunaví. Jenom to žraní oleje mě štve, ale to je prostě slabina tohohle typu.

Tak a je to. Už je pryč. Jenom doufám, že nadělí ještě hodně radosti. A ani nevím co dál, asi bude roční pauza a pak třeba TLRko...

Adry
Adry napsal 11.10.09 v 18:55

Pěkná a velice zachovalá tak at ti dál dobře slouží dávám 10B

baggia
baggia napsal 31.03.09 v 19:16

naše Zuzanka. ještě vyléčit tu rýmičku a jede se. mám z ní respekt kdaž se roztančí :o)

Ondrys
Ondrys napsal 28.03.09 v 23:03

Slyšel jsem jí na vlastní uši, ten zvuk je fakt bohovej.

massakr
massakr napsal 26.03.09 v 18:38

Musel sem se prihlasit pod svuj nick abys vedel komu mas rozbit hubu takze pekny poctenicko preju Nejvic nadupanej a naladenej ace jakyho sem kdy v zivote videl a to sem uz videl dost jako treba prevracenou cikanskou maringotku, hada chcat a kone blit atd. A hlavne furt jezdi po prdeli. Joo Tom tomu proste umi nandat..

Blejdík
Blejdík napsal 26.03.09 v 09:45