MZ 125 SM (2005)

Vlastník mainlou
Vloženo 14.9.2008
Aktualizováno 27.6.2010

4-takt, 4 ventil,15 koní a 12 Nm krouťák...

Tak mztku jsme privezli koncem června.Od ty doby mam najeto cca 4500km a bez problemu.Zatim se mi z ní povedlo dostat 130km/h.Jeste by mozna sla kdyby ji pomoh nakej kopecek.Doporucuju vsem.Ja osobne nemam konkurenci mezi 4taktama 125.Všecky 4takty s kterýma jsem si pozavodil tak jsem natrh.Yamaha ybr,xt,Honda xr,yukiny ty radsi ani nepocitat:) a po dlouhý době jsem mel možnost dat zavod s cbr-to uz je malinko problém ale do kopce a na rozjezd nemaj sanci,jen na tu rychlost ztracím ale kdyz si lehnu na motorku stejně jak lezej oni tak jim ujedu:) jsem zvědavej az se nekde potkam s yamahou yzf tady uz si tolik nevěřim ale uvidim:)

JindraM
JindraM napsal 26.01.13 v 17:50 10b.

Hezká MZ, máš ji ještě? Minimálně 3x do roka pořádáme MZ srazy, tak by ses někdy mohl přijet ukázat

www.MZ-WORLD.cz - staré fórum na nové adrese!

Čočik
Čočik napsal 29.03.11 v 20:42

A na živo vypadá ještě líp

Čočik
Čočik napsal 28.03.11 v 21:05

Hodně povedená Tak posílám 10b. a přeji super zážitky v sedle toho krásnyho stroje kolego

PowerOil
PowerOil napsal 26.07.10 v 15:18

4T takže nic moc ale pěkná

roberto.cz
roberto.cz napsal 01.08.09 v 00:34

no kaaamo tak cbr urco das to verim pac je to lemricka mala :-d yzf je jako cbr jen o kapanek rychlejsi ve vyssich rychlostech nnad 100km/h nema sansi pac zalehne.. ale verim ze ho das... a hlavne ti drzim palce jinak do 80km/h jako ja dam yzf,cbr atd.. verim ze i ty