Suzuki GSX 650 F (2008)

Vlastník Dalos76
Vloženo 13.7.2008
Aktualizováno 6.8.2009

Aktuálně: Eby je prodaná.
Původní:
Koupena nová v Praze a zatím to hodnotím, že jezdí super.
Řekl bych že jak podvozkově, tak motoricky na mě akorát. Je to taková ebenová kráska z východu, chtěl jsem tuto celočernou variantu.

4.8. : Mhmm, ty vyšší otáčky tomu vyloženě chutnají. Ale při relativně klidné jízdě ve dvou průměrná spotřeba 5,6l/100km.

28.7. : Máme namontovaný xenon na potkávačce a svítí výborně, prakticky identicky kopíruje svícení orig žárovky, nikoho neoslňuje. Svítivost je skutečně vyšší. Po víkendu najeto něco přes 2 500km.

21.7. : Tak máme něco přes 2 000km, namontovaný držák a kufr givi a za sebou 1. cestovací víkend po kempech. Upřímně, naložená stanem, fotovýbavou a dalšími nesmysly to už není na manipulaci na místě úplně nejlepší, ale když na to člověk myslí, tak to jde.

Jinak s jízdními výkony jsem fakt spokojený, nemám potřebu ani tendenci to honit do oblastí největšího výkonu.

13.7. : Prozatím najeto něco přes 800km, takže momentálně ve 2. fázi záběhu. Díky tomu je už možno točit do 9.000ot/min - ale to už je skutečně pro "hraní", pro běžnou jízdu po okreskách stačí točit do těch 6.000, kdy se chová velmi klidně, zároveň však má dost síly a hlavně krouťáku - alespoň pro mne, který se s Eby vrátil po mnoha mnoha mnoha letech zpět k motorkám.

Úpravy: nemám rád nestandardní úpravy na motorkách, takže ani nic neplánuju. Prozatím jsem nalepil jen reflexní proužky na ráfky a jakmile bude skladem, přijde namontovat nosič kufru a pro cesty kufr. Přece jen, přivazovat pavoukem cestovní tašku za sebe na sedadlo není to "pravé".

Lachnit
Lachnit napsal 27.05.14 v 15:44 10b.

Jasně, černá je hezčí než barevná, taky si myslíme... Hodně spokojených kilometrů

AndreaCBR
AndreaCBR napsal 27.05.09 v 09:09

Jj, černé koně mám nejradši Tak at Tě vozí rychle a bezpečně každou sezonu, co je budeš sedlat

Sphere
Sphere napsal 17.05.09 v 09:07

Musím Ti tady taky napsat nějaký komentář Pěkná černá krasavice

BikeZ
BikeZ napsal 25.04.09 v 09:38

Bandit ,tak hodně štastných km přeji.
V té černé je fakt krásná.

Dalos76
Dalos76 napsal 17.07.08 v 20:04

Dík, na tu houpačku si ale asi už nikdy v životš nesednu... jena druhém konci světa