Yamaha XT 600 (1992)

Vlastník martingl
Vloženo 25.4.2008
Aktualizováno 20.10.2010

Najeli jsme spolu docela dost km a byl to mazel i když i do terénu. Dne 20.10.2010 prodána, tak doufám, že se k ní bude nový majitel chovat slušně a ona k němu taky.

Popis: Je sice do terénu těžší, ale dá se na to zvyknout. Výkon 33kW není moc, ale je to nenáročná a spolehlivá motorka, takže si ji ještě nějakou dobu nechám.

13.5.2009: Dostala nové gumy TKC80/E-09. A rozhodl jsem se do ní investovat nějakou tu korunu, takže dostane nový filtry, oleje, gufera přední vidlice, spojku, rozvoďák a hlavně opravu hlavy, aby mi konečně přestal prolínat olej. Takže momentálně je v garáži rozdělaná a od 18.5. na ní začnu dělat.

Cestování: O prázdninách jsme spolu absolvovali dvě motodovolené a neměl jsem s ní žádný problém. Pohodlí už nebylo nic moc po 400km za den, ale dalo se to zvládnout.

Zkušenosti: Je jich docela dost.

18.5.2009: Hned po maturite jsem se vrhnul na rozdelani, az mi prijdou dily a budu mit zavarene viko ventilu, zacnu ji skladat. Dve fotky jsou porizene po rozdelani.

noend
noend napsal 23.07.09 v 21:20

Moc hezký XTčko! Jesli jezdíš rád mimo asfalt, tak může dát nějakou lesní vyjížďku. Co ty na to??

Adry
Adry napsal 08.07.09 v 21:57

At bahno lítá jen tak dál

martingl
martingl napsal 04.05.09 v 18:59

to zikky: Az na prasklinu na hlave a valci supr volba. Ale chtelo by to neco vykonnejsiho, ale to az casem az budou prachy. XTcko dat pryc nechci, i pres nejaky ty problemy je to moje laska

zikky
zikky napsal 25.03.09 v 20:44

Super volba...

22222
22222 napsal 18.02.09 v 23:33

12.3 jedem na veletrh vlakem 864 z brna jede kolem půl peté ráno a o půl deváté sme v práglu.