Honda CLR 125 (2000)

Vlastník endrjů
Vloženo 3.6.2007
Aktualizováno 15.12.2008

Mám ji asi dva roky a najezdil jsem něco kolem 10000km. Jsem naprosto spokojen, jelikož oproti simsonu je to fakt rozdíl. Byla s ní jen jedna potíž a sice že vrzala kyvka, ale teď už to je v pohodě. Má malou spotřebu a pružný rozjezd.

Cesty: zatím žádné

Další info: úspěšně jsem odstranil omezovač, takže cestovní rychlost je teď 90km/h, nejvíc jsem jel asi 125km/h (samozřejmě s kopce). Naprostá spokojenost, je to držák.
iridiová svíčka, přestříkané plasty

LoserKid
LoserKid napsal 10.08.08 v 13:29

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli nahodou nemáš na CityFly technickou příručku nebo návod k udržbě , předem děkuji LoserKid

Plaňa
Plaňa napsal 30.06.08 v 23:35

čus heled ma prozbu cos udelal s tim omezovacem páč ja ho tam mam taky a chci se ho zbavit

11Bruno4
11Bruno4 napsal 27.03.08 v 20:19

zdarec cc no otevreny vzduch filtr kopis vsude a stoji asi 600 Kc, ale ja ho mam otevreny a to doslova proste sundas bocny plastovy kryt filtru zvuk je teda kruty ale nevim jestli je to znat i na vykonu mnela by se i pridat bohatejsi smnes srobkem na spodu karburatoru ja to mam hlavne kvuli zvuku no mozna jde i lip do otacek mozna se mi to jen zda ale vykon urcite neubre. kdyby neco tak mi napis na icq

Jenda-Bt
Jenda-Bt napsal 27.12.07 v 11:50

hele ja to mám taky a jede mi to 110km/h ale je to otevřeny a co se ty če dokumntace k motorce tak mam vše i servisní knižku...

napsal 05.11.07 v 09:40

manuál od clr skutečně nemám, ale stáhnul jsem si manuál od xr 125l , jelikož si myslim, že tyhle dvě motorky jsou si velmi podobný (po technické stránce) a co výměny voleje týče tak jsem se řídil právě tímto manuálem. stáhnul jsem to odsud: www.xr.wz.cz