Honda XL 700V Transalp (2010)

Vlastník clovicek
Vloženo 23.4.2024
Aktualizováno 25.4.2024

Zatím se hledáme. Doufám že je to motorka na naučení a že to zvládneme bez velké úhony. Ona už něco ale holka pamatuje.

Honda XL 650V Transalp: Kamarádi mě ukecali na stříkačku
BMW F 650 GS: Přišlo mi že strašně vibruje

První dojmy - První jízda u prodejce byla hodně zmrzlá ? jinak byla fajn. Byl jsem pro ni u Doks takže takový malý výlet od nás od Chrudimi. Neměl jsem rukavice a bylo asi 7 stupňů a foukal hnusný vítr.

Doplňky na motorce - Nějaký z předchozích majitelů dal padáky, vyhřívané hefty, dodělal USB zásuvku na nabíjení, brašny.

Jak mám napsat recenzi když jsem motorku teprve přivezl a nemám s ní žádnou zkušenost. Ujel jsem na ni asi 2 km a to je ještě možná moc. Chtěl jsem zase zkusit jezdit jestli mě to bude bavit. Takže jsem něco koupil. Líbí se mi enduro nebo chopper ale co jsem zkoušel tak mě nějak nesedělo takže jsem zakončil u TA700 a uvidíme co bude dál.

Slávek-TDM
Slávek-TDM napsal 23.04.24 v 20:32 3b.

Pekny fotky...

pali3x
pali3x napsal 23.04.24 v 12:59 10b.

"Jak mám napsat recenzi když jsem motorku teprve přivezl a nemám s ní žádnou zkušenost."
Odpoveď:
Počkať, pojazdiť, nabrať skúsenosti,... a potom napísať recenziu Nie je to povinné písať sem

Ja píšem o mojom "Dakarovi" už viac ako rok a stále je to vo vývoji (neuverejnené) . Nakoniec - oveľa zaujímavejšie je písať o novších motorkách... O starých (=bežných z časov nedávnych) sa toho už napísalo veľa... Na druhej strane prečítať si niečo o veteránovi alebo "youngtimer-ovi" je veľmi zaujímavé.

Tiež som pri výbere motorky rozmýšľal aj o Transalpovi 700, ale nakoniec mi vadilo veľa oplastovania (aj tak, kde by nemuseli plasty byť) a iné malé detaily. Nič nie je naveky, takže motorka sa časom dá vymeniť za niečo iné :)