BMW M 1000 RR (2024)

Vlastník DaveK1300S
Vloženo 9.3.2024
Aktualizováno 11.3.2024

3 tí v pořadí S1000RR, i když nejsem okruhový jezdec v Brně a podobně, baví mě neskutečně v provozu

Motorka koupena od PRINZ Motorradhaus

BMW M 1000 R: M1000RR se mi líbila více

První dojmy - první dojmy přijdou až v květnu, zatím bude M-ko nabídnuto jako úplně nové do prodeje - pokud se nenajde fanda, přihlásím a nejprve stejně 1.000 km zajedu pak můžu srovnávat

Motorku bych doporučil pro - je to sportovní nářadí, tedy pro vyzrálého jezdce je tohle orgasmus

Doplňky na motorce - přijdou sportovní pevná zrcátka, origo se prostě ve větší rychlosti třesou a jsou shodná s S1000RR
- přidám padáky

proč jsem vybral?
- první Live setkání před rokem a to provedení oproti S1000RR mě uchvátilo

zkušenosti?
- můžu hovořit o 4tis km na S1000RR 2021 a 5tis. km na S1000RR 2022
- i když jsem vysoký 191 cm a především mám dlouhé nohy, poskládám se
- u první jsem musel dokoupit M-kové přepákování abych pohodlně řadil, druhá ho už má
- motorka musí být FENOMENÁLNÍ na okruhu, tam jsem ani jednu nevzal, i když to láká ano
- v běžném provozu když je silnice v horším stavu, přejezd tohoto úseku vážně zjemní ROAD režim, tohle oceníte
- DYNAMIC režim často a nejčastěji RACE upravený se snížením trakce, aby mě motka nechala vystřelit ze zatáčky je k nezaplacení, omezení zvedání předního kola je funkce fajn, jezdec po zadním vážně nejsem a cítím se tak bezpečněji, ale jak už tam jsou křídla pro zvýšení přítlaku tak v běžném provozu i když jedu veseleji motka na zadní jen tak neulítává
- nájezd do zatáčky, její průjezd a konečný výjezd musíte vyzkoušet, jsem daleko rychlejší
- tempomat se můžete smát že na co?, ale delší průjezd obcí ho často dávám, jinak se 55km totálně nedá udržet, často zjistíte že se moc nehýbete a máte tam 70-80
- vyhřívané hefty - bez nich bych si už vážně ruce mrznout nenechal

kde se nejlépe cítí?
- v rukách zkušeného jezdce, pokud chcete vážně sportovní vyžití, pokud jí ale máte jen pro parádu, řídit v nízkých otáčkách můžete vážně kdokoli trochu jen zkušenější poslední modely S1000RR, u M-ka si myslím podobně

cestovat?
-každá má vyjížďka je min 250 a více km - pro někoho už to je denní dávka cestování, jinak jet na ní v povolených limitech třeba 500km je smutné

Jacubson
Jacubson napsal 13.03.24 v 04:42 10b.

Teda Dave , naprostá nadhera 10 bodu kazdej den

Jarda
Jarda napsal 12.03.24 v 18:37 10b.

perfetkni, diky.