Triumph Street Triple R (2016)

Vlastník Bandicoot
Vloženo 31.8.2023
Aktualizováno 6.9.2023

Chtěl jsem něco jak na vyblbnutí tak na přesuny z A-B a po Streetu jsem pokukoval roky, po zkoušce MT09 jsem jednoznačně chtěl 3-válec

První dojmy - Pocity byly dosti dojemné, 3 válec a celkový výraz motoru byl přesně takový jaký jsem požadoval a čekal. Agilní moto, tahne jak ďas dole i nahoře, brzdy dostatečné i na hodně sport jízdu. Prostě krasavice červená R a k tomu matně černá - paráda.

Motorku bych doporučil pro - Popasuje se s ní šikovnější začátečník ale spíš bych jí směřoval do rukou už trochu vyježděných lidí

Doplňky na motorce - Zadní rolny, přední padák do osy + padáky na rám
Scorpion homo laďák
Měřič tlaku gum
QS (nahoru)
Krovka
štítek proti větru
zrcátka do konců řidítek
lepší halo žárovky

Hned první projížďka byla po roční pauze od prodeje ex GSX-R 600 plná emocí a super pocitů.

Motorka je velice lehká, drobná, a je to takový chuligán co letí dole i nahoře. Posez je příjemný, někde mezi sportem a echt-pohodlím. Sedlo je i na delší cestu pohodlné a nebolí z něj prdel.

Konečně někdo z výroby dává kratší plyn než japonci, člověk si na plně otevřený plyn nemusí vykloubit zápěstí. Quick shifter je věc, kterou jsem na motorce zoufale postrádal a je to geniální věcička.

Zatím jsem nebyl v žádných extra zatáčkách kde bych si zkusil i limit motorky, tak uvidíme zda se to letos vůbec ještě poštěstí.

Každopádně si umím představit že na to hodím batožinu a jedu někde na 3 dny dopr... pocity zatím velice kladné a přesně po něčem takovém jsem prahnul a to mám za sebou 10 let sport ježdění a 3. motorku.

Update 9/2023:
Motorku jsem konečně pořádně provětral v zatáčkách bez bábovky za zadkem, tah motoru je skvělý i na origo převody, fakt se sbírá svižně z každého kvaltu, max. bude hadam k 250 takže až až. Podvozek se nekroutí, brzdy nevadnou, i když nejsem moc fanda nissin značky, tak ty monobloky s radial pumpou fungují hezky. Cestovní rychlost je příjemná do 140/150 kmh, pak už fouká hodně a ten čertí štítek toho zas tolik nepobere, ale lepší jak nic. Fakt mě baví Dorota :)

Pajoš.CB
Pajoš.CB napsal 01.09.23 v 07:51 10b.

Taky jsem na něj koukal, ať vám to spolu šlape.

miki83
miki83 napsal 31.08.23 v 15:10 10b.

Perfekt ať ti dělá radost mohli by jsme se zase někdy projet