Yuki SM 200 (2007)

Vlastník Johny89
Vloženo 11.6.2023
Aktualizováno 11.6.2023

Motorka pro rohlíky…ale můžete jet kudy chcete, takový lepší kolo, ale fakt je a ní sranda!

Motorka koupena od hasss (Doubravčice)

První dojmy - Nejede to, nebrzdí to, klepe se to… ale je to lehoučký, ovladatelný a vlastně mě to baví!

Motorku bych doporučil pro - Pokud někdo chce skútra do města, ale nedokáže se přenést přes posez jak na hajzlu a vzhled plastové krabice je tahle stavba ideální.

Doplňky na motorce - Celá motorka je takový doplněk… Z původního SMka jsou přední vidlice, část rámu s motorem a kyvka. Zbytek je vyroben/ upraven.
Menší akumulátor LiFe-Po4, odstraněná všechna možná zbytečná čidla (stojánek, spojka, náklon, atd.), nádrž ze Suzuki, budiky a zadni světlo Čína, přední blinkry Kelermann s pozičkou a nové lakování.

Hledal jsem náhradu za auto do ucpané Prahy, náhodou jsem narazil na tuhle stavbu (fotka v bílé je stav při koupi, původní stav si každý najde, jak to kdysi vypadalo).
Nic moc jsem neočekával, jen aby mě to dovezlo po městě, ale postupem času jsem si to fakt pro přesuny pro rohlíky oblíbil! Je to jak kolo co docela jede, na poměry kol. Člověk jako bonus neřeší kudy jede, polňačky, koleje, chodník, obrubník.. všude se to vejde. Když náhodou je třeba to někam dostat, váha kolem 90 kg není takový problém.

Později se ukázalo, že s Čínou to nebude jednoduché co se tyče elektroinstalace, kvalitou materiálů, ale motor je původem z Japonska (GN200) a karburátor je Mikuni, tak to docela funguje. Po kompletní renovaci elektroinstalace a přizpůsobeni na LiFe-Po4 Akumulátor vše běhá krásně a zatím to drží. Spokojenost!