Yamaha YBR 125 (2006)

Vlastník Speee
Vloženo 5.2.2007
Aktualizováno 6.5.2008

Menší naháč s osmi kilowatíky(v sérii), kterej dokáže pěkně jezdit. Dá se z ní vyklepat i 120, ale už je to na ní znát. Hlavě její zrychlení je na stopětadvácu výborný.

Zkušenosti: Perfektně se ovládá a v akcerelaci je silnější( cca do 70Km/h) než oktávka 1.9tdi ( stačilo mi trošku poladit motor cca za 500-800Kč)

Cesty: Jomax Kutná Hora 06,07 Sprinty dragsterů Kolín 06, atd.

Cestopis: Vocamcaď až pocamcaď

Další info: V sériové podobě jí v žádným případě nechci nechat, už se na tom ale postupně pracuje. Zatím má na sobě světelnou výbavičku(podsvícení LED, modrá parkovačka, příd. dálkáče H3 55W, stroboskopy, zadní blinkry, šestitónové sirény :) ) a vyhřívané rukojeti, spotrovní filtr vč. přetryskování karburátoru, nová svíčka Splitfire, přední guma Metzeler Me22, zadní nepatrně siřší taky Metzeler ME22:) dál se snažím všechny zbytečně težký věci dát pryč, např. zadní nosič je dole, originální airbox byl velkej jako kráva, EG ventil (zpětné vedení výfukových plynů zpět do válce, který sice snižuje emise, ale taky krade výkon)

Jaster
Jaster napsal 11.08.07 v 00:08

Zdravim. Koukám dlaší YBR z okolí Kolína. Já jsem z Libenic, když budeš chtít můžem se někdy projet. Napiš mi dyžtak na icq 410794439 a dohodnem se. Máme s klukama i svý stránky www.motoganglibe.wz.cz tak se můžeš taky kouknout. Dělal sem je na rychlo.

Kratas3
Kratas3 napsal 17.04.07 v 00:03

Zdarec taky scháním náhradní díly a ten vejfuk furt vybírám, líbí sem mi model 2007 tím si polepšili tím vstřikováním... jinak fajn moto jel bych se někam projet s YBRkářema, kdyby se něco dohodlo teď sem sice boural ale do měsíce to bude v cajku... jinak na projížku kdokoli jezdím s kámošem co má maraudera a nemáme s kým kdyžtak piště ICQ:428-428-340... MOTO supr dodej fotky až ho upravíš by mě docela zajímalo zatím...

napsal 09.04.07 v 21:26

Tak co ten ladak? Jak z toho vyzdimes nejaky ten konik navic? Coo?

napsal 27.03.07 v 23:17

Co za ladak?Uz o necem vis?

Vojtasss
Vojtasss napsal 18.03.07 v 19:14