Yamaha TDM 900 (2014)

Vlastník mates098
Vloženo 11.6.2021
Aktualizováno 11.6.2021

TDM - Téměř dokonalá motorka?

Suzuki DL 650 V-Strom: Moto mi nesedla do rukou, vzhled mě nijak neoslovil.
Honda XL 1000V Varadero: Honda mi už připadala dost veliká, preferoval jsem strikacku a ceny již byli dost vysoko na muj rozpočet.

První dojmy - Vzhled motorky upřímně jsem se do ni zamiloval, posez naprosto uzasny ( je tam přešívané gelové sedlo) motorka jde nadherne za plynem, plné poslouchá s jízda s ni je jedna veliká radost!

Motorku bych doporučil pro - Pro vyšší postavy mám 194cm a úplně nadherne dosáhnou na zem ale kolega se 175cm už má celkem problem. Moto je ideální jak na cestování tak na jízdu kolem komína.

Doplňky na motorce - Padáky, boční + zadní kufry, deflektor, laděné výfuky, ukazatel venkovní teploty

Proč jsem si vybral zrovna TDM 900? Protože už od první chvíle co jsem ji videl mi padla do oka proste láska na první pohled?
Zatim jsem jel jen po silnici a tak cca 2km po polní ceste na přejezd stačí ale na delší vzdálenost po nějaké horší ceste bych se už asi docela bál aby mi postupně nezačali odletavat kousky moto?

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 13.06.21 v 23:07 10b.

Pěkná jako nová PS: horším cestám se vyhýbej ale kde jsou ty dobré že !!?? Vlastně jo jsou za hranicemi republiky Tak at slouží