Suzuki DR-Z400 SM (2007)

Vlastník Yamahaxt125r
Vloženo 10.10.2020
Aktualizováno 23.6.2021

2 roky jsem toužil až si splním svůj velký sen a pořídím si motarda suzuki drz 400 sm.

KTM 660 SMC: Horší intervaly

První dojmy - Neskutečná radost, jak jsem se jel podívat na tohle Drzeto sice to bylo přes 300km,ale mě to vůbec nevadilo, už od pohledu sem věděl, že je to práva... Svezl sem se na ni asi 50m, protože jsem ještě neměl řidičák na A2..

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi co chtějí mít bezúdržbového motarda

Doplňky na motorce - Leo vince X3 se svodem,kN filtr

motorku jsem si koupil, že bude potřeba vyměnit rozvodový řetízek, bohužel to nebylo všechno... Majitel se nepochlubil, že žere olej, takže jsem ju zadřel, najel sem necelých 50km... Takže musím udělat celkové GO + koupit hlavu válce (28 000 Kč)+ zjistilo se,tě bude potřeba i volnoběžka startéru,nové pneu.Aspoň budu mít jistotu, že bude v 100% stavu... Až budu mít opravenou Suzanku tak dodám info po zajetí 1600km,začalo zvykání si na silnější motorku,ze začátku sem zvedal na zadní jen přes plyn bo sem měl strach,ale jednou sem se odhodlal zvednout to přes spojku,od té doby je přední kolo víc v luftě než na zemi ??,jak bych popsal suzanku,vzhledově vypadá vzorně,ale když ji nastartujete zjistíte,že je to pouhá přetvářka (o to lépe,bude legrace způsobíme nějaké infarkty) cestovní rychlost mám 90-100 což není špatné, dá se odlepit přední kolo i na 3ku,což je fajn letět po zádech 70?,suzanku bych za nic neměnil,protože opravdu ten servis (když je poctivě dodržovány) je za hubičku

callowsick
callowsick napsal 23.06.21 v 11:40 10b.

findejs1310
findejs1310 napsal 13.02.21 v 17:55 10b.

Moc krasna

Yamahaxt125r
Yamahaxt125r napsal 11.10.20 v 12:29

Kontrolovali jsme hladinu oleje u prodávajícího, bylo ho hodně a byl krásně čistej.. To vím, pak mám v plánu vyměnu oleje po 2 500km

pkkaca
pkkaca napsal 10.10.20 v 23:19 10b.

Super mašina,ale musí být v cajku..Koupě,hned výměna oleje a hlídat hladinu je samozřejmost..To budeš muset dělat i po GO

Yamahaxt125r
Yamahaxt125r napsal 10.10.20 v 16:07