Honda XL 125V Varadero (2002)

Vlastník Lukydoga
Vloženo 31.7.2019
Aktualizováno 31.7.2019

Varadero je prostě motorka která padne do ruky všem. spolehlivá pohodlná a není to úplný šnek co sotva jede

Honda NSR 125R: nakonec se ukázalo Varadero za dobré peníze a pořád mě strašili jak to bude žrát a srát se to

První dojmy - První dojmy jsou nepopsatelné když jsem poprvé viděl Varánka tak jsem prostě věděl že ho musím mít cestou domů už na motorce jsem se celou dobu štěstím smál a možná i trochu brečel pořad jsem nemohl uvěřit že jsem si koupil svojí první motorku.

Doplňky na motorce - vyhřívané rukojeti kufr

V srpnu jsem si udělal řidičák vůbec jsem nevěděl co chci ale co mi bylo jasné že si v 16 koupím svojí první motorku tak že od 14 jsem šetřil jak vůl. Lákalo mě hodně motorek chvilku to bylo yzfr potom zase cbr xt atd atd mohl bych klidně napsat snad všechny motorky.Ale skončilo to tak že jsem jezdil cca půl roků na babetě jako za mě nej stroj. Když už jsem měl našetřeno víc tak jsme s tátou koukali na motorky a mě se v tu dobu hrozně líbylo Varadero a najednou se na inzerci vyskytlo krásné Varadero v původním stavu a mělo najeto pouze 16000 tak jsme hned volali a jeli se na něj podívat nikdy nezapomenu na ten pocit jak jsem ho tam vyděl hned jsem řekl a bereme ho pán od kterého jsme ho kupovali byl sympatický a bylo vidět že se o motorku dobře staral jezdila na něm jeho manželka tak že asi proto měl tak málo najeto.

hned první týden jsem měl najeto 1000km a bylo mi jasné že jsem z koupí udělal dobře.Ale taky bohužel přišla po 2 měsících první bouračka cca v 80 jsem nevybral zatáčku tak jsem vlítl do škarpy motorka měla všechny kapoty úplně v prdeli tak že šetření na nové kapoty motorku jsem dal do pořádku a byla úplně v pohodě ještě aby ne když dostalo fungl nový kapoty
Za sezonu jsem najel cca 10000km.

Nová sezoná začala bohužel už i poslední.Byl jsem rád že můžu zase jezdit ale moc jsem nenajezdil cca po 1-2 měsice jsem měl bouračku a už to nabyli jenom kapoty.
Tak že motorka byla v květnu prodána což mě mrzí do tedka.
Varánek mi dal hodně skušeností a radosti bohužel i něco vzal ale i přesto mě nikdy nenechal a pořad jezdil. Tímto bych mu chtěl poděkovat za to že tady semnou byl a doufám že slouží dobře i novému majiteli.

Čadil
Čadil napsal 03.08.19 v 07:56 10b.

chlape,10 b za nadšení,elán,ale sakra opatrně.Dle popisu jsi moc mladý ,tak na sebe dávej pozor.příště by to zůstat u rozmlácených kapot nemuselo.chceš přece jezdit,ne?nedělej rodičům trápení.ahoj.Jirka.