Honda CBR 600RR (2004)

Vlastník vojtasíč
Vloženo 28.3.2018
Aktualizováno 6.4.2018

Můj japonský mazlík... dlouho jsem vybírala, dlouho se rozmýšlela.. když jsem se přijela kouknout, bylo jasno

Suzuki GSX-R 600: CBR prostě padla do očka :-)

První dojmy - Pro holku jak dělaná .. sedím jak vosa na bonboně a mazlík poslušně dělá, co chci :-) Nemám zatím až tak moc naježděno, takže se od podzimu seznamujeme, ale zatím veliká spokojenost. Ve městě dobře ovladatelná i v pomalejších rychlostech, za městem mizí v dáli :-)

Honda CBR je pro mě první motorkou.. Přála jsem si vlastní stroj již delší dobu. Po x hodinách strávených u internetu a procházení inzerátů několik posledních sezón jsem se při lázeňské léčbě ve Františkových lázních jela jen tak podívat na jeden kousek nabízený v Karlových Varech.. Měla jsem spoustu mašin nakoukaných a i když nebyla dokonalá, sem tam nějaká oděrka, po sednutí jsem měla jasno.. Už jsem viděla jen to, až dojedu zpět na Moravu a budu se prohánět cestou necestou.. Není to žádná střela, 600 na chvíli postačí, ale momentálně je to za mě to nejlepší, co jsem si mohla koupit! Delší cesty zatím nejsou odzkoušené, zima moc nechce polevit, ale už jsme spolu letos pár km najely a co nevidět se projede celou ČR

Foki
Foki napsal 19.03.22 v 21:50 10b.

pěkné fotky

Wejcee
Wejcee napsal 08.04.18 v 13:22

hezká mašina nadšení se mi líbí

holyhell
holyhell napsal 08.04.18 v 12:57 10b.

vojtasíč
vojtasíč napsal 07.04.18 v 16:51

Moc děkuji za pozitivní komentáře netvrdím, že by se jí nechtělo, ale určitě časem zatoužím po litru, jen co se lehce vyjezdím ale na cestách je moc hodná, poslouchá na slovo a zatáčky jsou na ní jedna radost

Mann
Mann napsal 04.04.18 v 20:46 10b.

Není to žádná střela? Nechceš tím doufám říct, že to nejede V minulosti jsem měl možnost si na pár dnů vyzkoušet YZF - R6 a do teď si vlastně myslím. že nad 8.000 ot./min už nejde do válců benzín, ale nějaký "rajský" plyn jak to jelo. CBR 600 RR na tom nebude jinak. Tak jako tak začínáš zajímavě a pěkně Kopec zdaru ve tvém letošním prvním republikovém putování