Yamaha MT-07 (2017)

Vlastník Tomas_de_Torquemada
Vloženo 21.9.2017
Aktualizováno 5.10.2017

Je to vlk v rouše beránčím. Na oko tele, ale uvnitř má sílu jako bejk.

Motorka koupena od FIRMA:MMB (Mladá Boleslav III)

Honda CB 500F: Vzhledově moc dětská.

První dojmy - MT-07 mi padla do ruky jako ulitá. Naposledy jsem jezdil asi před 15 lety na Simsonovi a tak pro mě byla první jízda docela silný zážitek. Motorka je lehoučká a velmi dobře čitelná. Jen mě ze sériové sedačky docela bolí zadek.

Motorku bych doporučil pro - Perfektní stroj pro každého, kdo chce začít jezdit a zároveň nechce po dvou měsících kupovat silnější stroj.

Doplňky na motorce - Touring plexi od Ermaxu a padáky na rám od Rutanu.
Kotoučový zámek Oxford Boss s alarmem.

Letos v říjnu mi bude 35 a tak jsem usoudil, že už jsem konečně rozumově dozrál ke koupi silnější motorky. Yamaha MT-07 pro mě byla jasná volba. Perfektní stroj pro začátečníky a zároveň dost silná na to, aby mě po krátké době neomrzela. Momentálně mám najeto kolem 1000 kilometrů a čeká mě první servis. Na stroji se pořád učím a nerad bych přepálil začátek. Jízda je radost. Zatím si užívám jen silnice u nás v Českém ráji a někam dál se chystám až příští rok.
Průměrnou spotřebu mám momentálně na 4,2l/100km. Jediné co mi vrtá hlavou je, že udávaný objem nádrže je 14 litrů a mně se zatím nikdy nepodařilo natankovat víc než 9 litrů.
Krátká zpětná zrcátka, člověk musí pořád hýbat ramenem, aby něco viděl.
Displej je mimo zorné pole a já jako začátečník mám tendenci na něj pořád čumět a tak stále sklápím hlavu.
O motoru, brzdách a ovladatelnosti se rozepíšu, až to trošku projedu po prvním servisu.

Tak první servis je za mnou. V pátek objednán a ve středu během hodinky hotovo a vyšel na 1531 Kč.

Čadil
Čadil napsal 24.03.18 v 20:17 10b.

eMnatřetí
eMnatřetí napsal 18.01.18 v 19:54 10b.

Mno jo, další. Ať to svišti. Za desét

Davcoun
Davcoun napsal 29.12.17 v 14:42 10b.

venda07
venda07 napsal 22.10.17 v 16:19 10b.

Máťa123
Máťa123 napsal 30.09.17 v 10:12 10b.