Yuki SM 250 (2016)

Vlastník Danny222
Vloženo 11.6.2017
Aktualizováno 11.6.2017

Už na první pohled mě zaujala, je to krásná motorka. Mám rád silniční endurka, takže jsem vůbec neváhal. Koupil jsem jí v Praze v prodejně Yuki. Byl to poslední kousek v ČR a byla upravená na cestování. Měli jí jako výstavní kousek a dokonce jí měli půjč

První dojmy - Motorka mi padla hned do ruky a první jízda byla parádní. Zaujal mě velmi dobrý zvuk už v základu, takže není nutno mít laďák( časem ale bude :D). Působí velmi elegantně a kvalita zpracování je velmi slušná na čínu. Při koupi stav tachometru ukazoval 200km a hned jsem na ní odjel domů z Prahy až do Liberce. Není to motorka na dlouhé štreky, ale i tak to zvládla na výbornou.

Motorku bych doporučil pro - Myslím si že motorka je jak pro začátečníky tak i pro zkušený a nenáročný motorkáře. :D

Doplňky na motorce - Padáky, denní svícení, blastry s led, zadní kufr

Motorku jsem si vybral z důvodu cenové dostupnosti. Měl jsem obavy, ale teď už vím že jsem udělal dobře. Kvalita zpracování je velmi dobrá až překvapující, zatím najeto 1000km tak se časem uvidí ještě. Motorka byla upravená na cestování, takže tam přidali plexi, padáky, denní svícení, zadní kufr + boční kufry a blastry s led. Plexi a boční kufry jsem sundal(následně prodal), protože cestovat s ní daleko nebudu a moc se mi to nelíbilo(viz. foto). Optimální rychlost je kolem 100-110km/h a maximální rychlost činí cca 125km/h při 7500o. Slušně drží v zatáčkách, ale až sjedu ty čínský pneu a dám tam kvalitnější, tak to bude o něčem jiným. Denní svícení je parádní, hlavně v noci jde krásně vidět na cestu. To bude zatím vše, uvídí se po více najetých km.

Pivko
Pivko napsal 09.12.17 v 22:19

Viděl jsem ji na moto vystavě v Brně. Líbila se mi moc. Cena taky.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 12.06.17 v 09:01 10b.