Aprilia RS 125 (2006)

Vlastník Kekesko
Vloženo 10.5.2017
Aktualizováno 10.5.2017

Športová motorka pre tých ktorým benzín nesmrdí a majú radi športovú jazdu

Yamaha YZF-R125: Chcelo to niečo športovejšie,silnejšie

První dojmy - Motorka bola bola po chalanovi ktorý ju zadrel takže skúšobná jazda nebola ale zato ostalo dosť financií si ju porobiť podľa seba!

Motorku bych doporučil pro - Už skúsenejších mladých chalanov

Po páde na CBR som vedel,že by to už chcelo niečo silnejšie.Bol som už pevne rozhodnutý že pôjdem do 2-taktu.Aprilia ma veľmi príjemne prekvapila hlavne svojim podvozkom,brzdami a ľahkostou.

Motor- Rotax 122-Motor poslušný avšak treba sa starať kvalitným olejom a servisnými intervalmi.Na takúto malú ľahučkú motorku myslím že tých 21KW úplne stačí.

Vzhľad- Motorka vyzerá veľmi dospelo vedľa silnejších moto ako ich sestra

Brzdy,podvozok- bezkonkurenčné na triedu 125cc.Stačí trošku ťuknúť jedným prstom a moto už stojí,podvozok taktiež výborný krásne drží stopu v ostrých zákrutách a motorka sa hodí najme na kľukaté cesty kde sa podvozok využije

Cestovanie,spotreba- Fúúú no cestovanie vhodné max. pre jazdca,spolujazdec by asi neprežil bolesť chrbta.Ja som bol na moto zvyknutý vydržal som všetko bez bolesti Ale je to superšport tak treba s tým rátať že max.250-300km.Spotreba pri kľudnej jazde okolo 6l/100 pri bláznení na PK babe,šturec,ostrá lúka...zoberie tých 10 isto Je to alkoholička lúbi vypic

Servis- Lacná moto na servis ohľadom motora,no diely sú ťažšie dostupné.

Motorka bola kúpená v Januáry 2016
Predaná v máji 2016