Kawasaki ZL 600 (1995)

Vlastník jankokadar
Vloženo 20.4.2017
Aktualizováno 20.4.2017

svižna krasny zvuk taky čo nema možno ani jedna moto v košiciach
samo nie v tych inich sverach cenovych

První dojmy - jeden mechanik motorkar šebo sa vola povedal zatvor oči a daj ruky pred seba aked sa stretneš s volantom tak je to ONO

Motorku bych doporučil pro - komu každemu kto ma menej ako 180cm. mam len 155cm a mam ju v pohode . takže každy mali človiečik čo chce mmotorku nie nejake virago tak toto je to prave ma silu aje hlučne taka spravna motorkaa pre klasikov

Doplňky na motorce - dal som ušit nove sedadlo je krasne prešivane toto chybalo tej motorke sedadlo.
to stare vyzeralo ako stolička- škarede. a ako sa sedi na nom parada.

motorka ma ma aj ine neduhy tym že ma nizko tažisko je slabšia ohybnosti ramu ale aj to sa mi podarilo vyriešit Zadne tlmiče su všetkemu navine kupil som nove tlmiče ale mali problem že boli velmi mekke a ked si ich pritvrdil tak ti islo vybit krk. kupil som druhe po reklamacii atie boli omnoho lepšie držali aj sttopu a menej plavala motorka ale boli dost tvrde tak sa mi podarilo vymenit pružiny z povodnych tlmičov ateraz je to super motorka je prijemne mekka azaroven drži a neplave a aj predne tlmiče treba stužit trochu, do tlmičov som dal hustejši olej nie 5w ale10w.
motor ice paradne ma tah až niekedy sami vidi že je to pre mna vela ale OK

ešte prestriekal som ju bola taka fadna tak som jej dal metalizu pekna motorka

fatman
fatman napsal 20.04.17 v 19:43 10b.

Gratuluju
Eliminator je skvělá motorka!
Ale ta poslední fotka je NEJ
Za tu dávám jasných 10bodů!
Zdravím východné Slovensko!

fery251
fery251 napsal 20.04.17 v 17:50 10b.

Krasavec