Kawasaki ZL 600 (1997)

Vlastník Kawadědek
Vloženo 29.12.2012
Aktualizováno 29.12.2012

Zajímavá motorka, která je málo k vidění. Dá se ověsit tak, aby jako chopper vypadala. Můžete s ní courat a kochat se jako pan doktor, nebo umí i lítat.

První dojmy - Jednou mě synátor vezl na bidle a když jsme dojeli, tak že prý je na prodej. Věděl, že bych rád a tak mi pomohl a koupil jsem. Po mnoha letech jsem zase čuchnul k motorkám. Mašina na mně akorát (175cm a žádnej vazoun). Zatáhnete za plyn a málem Vás shodí, nebo pěkně podle forschriftu pijánko. Padla jak do oka tak do ruky. Nic brutálního, když se vypulíruje, tak se odpustí nejaký ten drobný podpis těch třech českých maníků, kteří ji jezdili přede mnou. Kdo ji vodil ve Francii, ví pán Bůh.

Motorku bych doporučil pro - Určitě pro toho, kdo se chce dopracovat těžkým chopperům.

Doplňky na motorce - Brašny, rolka,válec,plexi

Zajímavá motorka s dobrými jízdními vlastnostmi. Pokud je předek (tlumiče, vyvážení kola a dobré pneu) v pořádku, pak nevadí svižná jízda. Stačí v sezoně vyklepat závaží a pak při těch řídítkách jako vlašťovičky a bočním větru máte naloženo a v 160 km se Vám rozklepají řídítka a máte plné ruce pazourů,jak to ukočírovat. Občas se to i může stát, když máte plexi a jedete trochu víc.
MOTOR jde jako homelitka a je dost tichý. Takže třeba v kolonách je dobré pustit kamaráda s pořádným rámusem před sebe. Natočíno má kolem 60 tis km a před dvěma roky byl u doktora. Něco udělat na motoru, to chce ty japonský malý pracky.
Jo a přes zimu občas protáčet. Nenechat v klídku a pak zkoušet natočit motor třebas po 3-4 měsících. Než se protáhnou ty 4 karbce, tak můžete jít dobýt čerstvou baterku. SPOTŘEBA - můžu se dostat i pod 5 litrů na štrekách, kdy se kochám.
BRZDY - dost udělá předek ( s rozumem), zadek ujde. Na můj styl jízdy. SERVIS - je dobrý to dát zkouknout tomu, kdo tomu rozumí, a je kamarád! s rozumnou cenou. PORUCHY- jediná (zatím) na Slovensku zavařené ložisko vodní pumpy. Načaté dodělalo 39 stupňů ve stínu a štreka kolem 450 km.
Není problém usedět na motorce celý den ( např. Trogir u Splitu - Praha). Člověk se stejně musí po 200 km jízdy protáhnout a natankovat. Bral bych větší bandu.Co nesnáším naše "dálnice". Dá to zabrat i mašině.

Ještě bez plexi.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 10.12.23 v 10:36 10b.

Opravdu neobvyklá, za mě 10b.

romel70
romel70 napsal 27.05.17 v 22:05 10b.

Jo super strojek, fakt je ze jsem jich moc u nas nevidel. Virago ma kazdej druhej. Jasne za 10b.

-Donar-
-Donar- napsal 11.03.16 v 21:14 10b.

Pěkný stroj

Tadeáška
Tadeáška napsal 04.05.15 v 10:46

Hmmm, ta je pěkná

babula
babula napsal 27.03.15 v 18:32 10b.

Krásná Kawa . 10b