Kawasaki Z 1000 (2008)

Vlastník Karbec24
Vloženo 20.11.2016
Aktualizováno 2.4.2022

Motorka je naprosto suprově ovladatelná s neuvěřitelným výkonem.

Yamaha FZ1 N: důvod neuveden
Yamaha MT-01: důvod neuveden

První dojmy - Když jsem na ni prvně usedl, věděl jsem, že je to ta pravá. Je naprosto brutální s opravdu maximálně dostačujícím výkonem na běžné ježdění i na občasné zatahání. Motor je přesně to, co jsem hledal, dokáže i v nízkých otáčkách při průjezdu městem být naprosto klidný. Maximálně super.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro někoho, kdo to má v hlavě srovnané a nějakou tu zkušenost s ježděním už za sebou.

Doplňky na motorce - Gripy Rizoma, Páčky Rizoma, Nádobka brzdové kapaliny Rizoma, Závažíčka Rizoma, Zrcátka Rizoma, Osvětlení a držák SPZ a zadní blikny Rizoma, kryty motoru Rizoma, padací protektory RD MOTO, rolny na kyvku RD MOTO, zadní blatník s krytem řetězu MotoForza, laděné výfuky Dominator

Rozhodoval jsem se mezi FZ1 (měl jsem dříve malinkou FZ6) a ještě mezi MT-01. U FZ1 mě trochu odradila velikost, Z1000 je přeci jen o trošinku větší (mám 196cm a 127kg). MT-01 jsem měl zamluvenou, ale týpek mě vypekl a střelil ji někomu jinému. Jednou v neděli ráno se objevila na motorkářích takhle krasavice a věděl sem, že je to ta pravá. Na inzerát jsem odpověděl do 3 minut od vložení, borec, co mi ji prodával ani nestihl vypnout počítač a už jsem volal Byla v dost zanedbaném stavu, tak jsem jí dopřál to, co si zaslouží a ještě pořád dopřávám. Je to můj mazel.

aikon1
aikon1 napsal 02.04.22 v 15:33 10b.

10b.

libac22
libac22 napsal 07.09.19 v 16:01 10b.

Černá je černá , super bajk

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 02.07.17 v 23:38 10b.

holyhell
holyhell napsal 03.01.17 v 19:47 10b.

10b.

Psisko
Psisko napsal 22.11.16 v 17:47 10b.

Pěkné fotky,super laufy