Honda CBF 600S (2005)

Vlastník Luk-Bibr
Vloženo 6.11.2016
Aktualizováno 6.11.2016

Honda CBF 600 S je přesně ta motorka kterou jsem chtěl

První dojmy - První jízda na téhle motorce mi fakt sedla není moc vysoká a je docela pohodlná je to čtyřválec o objemu 599ccm a má 57kw což je docela slušné páč jsem měl předtím Kawasaki er5 a ta měla jen 35kw a ta byla pro mně už slabá ale byla spolehlivá a měl jsem ji 6 let

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil začínajícím jezdcům hodně vám toho odpustí a jezdcům kteří si vychutnávají pohodovou jízdu

Doplňky na motorce - Zásuvka 12V ,držák GPS,laděný výfuk Creptus, sportovní vzduchový filtr, prodlužovací nástavec na zrcátka , motoalarm, plotna na kurf

Motorku mám už půl roku tudíž moc sušeností na ní nemám ale motorka je velice pěkně zpracovaná jedné co mi na ní schází je ukazatel paliva výkon motorky je pro mé potřeby dostačující když jsem motorku koupil tak měla veškeré papíry manuály i servisku motorka mi jezdila bez problému asi Měsíc pak se začali projevovat vady prasklí filtr box a předchozí majitel seřizoval karburátory a udělal to špatně motorka cukala a střílela do výfuku a zaplavovali jse mi svíčky ale profi mechanik to dal dohromady t teď jezdí tak jak má .

pepé.xjr
pepé.xjr napsal 11.11.16 v 20:14 10b.

Moc pěkná. Ať šlape jak hodinky.

changes1
changes1 napsal 06.11.16 v 20:34 10b.

Myslím že je to dobrá volba pro toho kdo chce hlavně jezdit a neřešit problémy. Je to spolehlivý, nevypadá to špatně, dobrej bike na pohodu. Ten palivoměr mohli dát do toho volnýho okýnka vlevo jak je ten nápis CBF. Ať se daří!