Piaggio Beverly 500 Cruiser (2013)

Vlastník cubanec
Vloženo 12.6.2016
Aktualizováno 25.6.2016

rychlý a poměrně malý skútr vzhledem ke svému výkonu ale váha je hodně velká

První dojmy - tento skútr mám už rok ale nebyl čas hoi sem přidat. měl jsem úplně stejný model tohoto skútru akorát byl o deset let starší. u tohoto modelu je trochu pozměněn design a dokonce jsou zde i dvě svíčky a má i nižší spotřebu než Beverly 500 z roku 2003

Motorku bych doporučil pro - tento skútr je vhodný i na delší cesty bezproblémů 100-200km protože ideální rychlost je 90km/h a jen si přede a ještě má dostačující výkon na případné předjíždění, ve městě je to naprostý rychlík a nikdo nemá šanci vás na křižovatce předjet

Doplňky na motorce - mám to bez doplňků akorát jezdím s plastovým černým kufrem od GIVI na helmu a prkotinky proti dešti

s tímto skútrem jsem velmi spokojen protože jsem měl dlouhou dobu starší model se stejným obsahem, motorka je hodně těžká a když si přisedne spolujezdec tak ho skoro necítíte, není to jak na nějaké padesátce :),
má nižší spotřebu oproti staršímu modelu, je tady více chromovaných součástí takže to vypadá tak trochu víc retro a pěkně se leskne, bohužel přijízdě vám to pak odráží slunce do očí, prostor na ukladaní věcí je pod sedadlem a pod řidítkama u kolen jezdce

Milan1963
Milan1963 napsal 13.06.16 v 16:26 10b.

Moc hezký, at¨Ti dělá radost .

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 12.06.16 v 16:45 10b.

Vypadá věru dobře gratulejšn.