Triumph Thunderbird Storm (2014)

Vlastník Bubhak
Vloženo 5.6.2016
Aktualizováno 28.12.2017

Ten pocit když člověk otočí plynem a tahá jak splašená a při zařazení vyšší rychlosti to pokračuje dále ... to je prostě něco nádherného

Motorka koupena od TopMoto.eu (Soběslav)

Victory Hammer: Zustal jsem věrný značce Triumph, navíc Triumph má zastoupení a servis relativně kousek - v Olomouci

První dojmy - První jízda byla 300 km od prodejce domů, z toho polovina v dešti a nejlépe chaarakterizuje ten požitek to, že když jsem dojel domů tak sem nevydržel a udělal si ješte 100km vyjiždku ... sedí se na ní nádherně a rychlost je ideální tak do 110 - nemám tam windshield a potom už prostě fouká

Motorku bych doporučil pro - Není vhodná pro nováčky - přece jen 339kg a obrovský krouťák už chce trochu tréninku. le jde krásně do zatáček a během jízdy ta hmotnost ani není poznat.

Doplňky na motorce - Doplňky zatím žádné, ale ona má tak užesně čistý vzhled že ani nevím jestli budu něco přidávat - přemýšlím nad maým štítem http://www.dartflys...underbird-storm-1700 a pro batůžek asi bude potřeba opěrka, ale jen oddělávací - https://shop.triump...elease_Sissy_Bar_Kit aby při solo jizdach operka nehyzdila čistou linii a možná nějaké oddělávací brašny ... ale to budu muset pohledat

Update doplnky -
nainstalovano male kourove plexi

a pohodlnost pri cestovani se extremne zvysila - i tohle male plexi vetsinu vetru odkloni nad jezdce a pro delsi projizdky je to super

Měl jsem Triumph America a zatoužil jsem po upgrade - Thunderbird byl první a celkem jednoznačná volba. Zatím sem s ním během víkendu najel 600 km a užíval jsem si každý z nich - na svou váhu je strašne pěkně ovladatelná a v zatáčkách se chová jako by měla polovinu kilo. Zatím tam nemám žádný štít (a nevím jestli ho mám pořizovat) takže cestovní rychlost je 110 km/hod max - poté už opravdu hodne fouká - takže na dálnici určitě ne. Posez a sedlo jsou absolutní luxus, takže první den najeto 400 km a chtělo by to delší den :D

bibrman
bibrman napsal 28.03.17 v 11:46 10b.

Pěkný stroj. At slouží.

bortl
bortl napsal 11.06.16 v 20:02 10b.

Pěkný stroj

Babicka33
Babicka33 napsal 05.06.16 v 20:44 10b.

Krásná motorka . Nekaž ji žádným štítem.

JeckyllHydova
JeckyllHydova napsal 05.06.16 v 18:30 10b.

Dobrá značka. Krasavec!!!

peter332
peter332 napsal 05.06.16 v 18:09 10b.

Je to krásna mašina gratulujem