Honda CBF 600S (2004)

Vlastník Milouš43
Vloženo 24.3.2016
Aktualizováno 13.10.2016

Příjemná a dostatečně hodnocená motorka se spolehlivým motorem. Dobrá volba na začátek velkých motorek.

Motorka koupena od kramaro (Horní Jiřetín)

Honda XL 600V Transalp: Dostávají naprdel i v terénu.

První dojmy - Tak motorka mě uchvátila komentáři a články o ní. Roky ověřený motor. Ten samí co je hornet, cb , cbr cbf je uškrcený tudiž by měl více vydržet na daleké cesty. Větší najezd km. Zklamaný jsem jen z toho že není nová.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil pro začínající jezdce, pro něžnější pohlaví také dobrá volba a celkově pro nenáročné lidi co se chtějí dobře svést. Stroj na cestování i každodení ježdění do práce.

Doplňky na motorce - Doplnky na motorce jsou hlavní stojan, tanvak, padáky, držák kufru + kufr kappa a zásuvku 12v.

Tak motorka má 57kw což pro začátek bohatě stačí.. Nastavení sedadla je ve třech polohách. Brzdy jsou dobré nemohu si na ně stěžovat. Spotřeba je podle tahání plynu. Taky ve dvou na sraze 160km a spotřeba 4,6 což bylo milé překvapení. Do 160-170km/h slušně zrychluje. Je to motorka pro klidné jezdce nebo začátečníky. Pro ty co vědí co chtějí nebo ty co se chtěj naučit a přesedlat. Na svižné předjetí aut bohatě výkon stačí. Ideální rychlost 100-120km/h na dálnici 150km/h ale to už je cítit vítr. Do těch 120-130km/h komfortní jízda. Padla moc pěkně do rukou. No nedostatek - Jen to že nejsem první majitel. Jinak se už nemůžu dočkat dubna a krásného počasí. Spolehlivý a nenáročný cesták.

Tak pokračuji v popise. Jelikož jsme se dočkali dubna,května a června. Tak mám najeto něco přes 5000km a musím jen potvrdit to co se o ní řiká a píše. Motorka přirostla k tělu. Spotřeba se mi pohybuje od 4,25 L. do 4,9L. Takře spotřeba super. Nádrž přes 300km Pneu mám Mischelin pilot road. Ty snad ani neubývají. Na podzim jsem vyměnil všechny kapaliny od značky Motul. + filtry. Dokoupil jsem centrální stojan, držák kufru + kufr kappa. Jinak motorka nic nepotřebuje. Zatím max spokojenost.