Suzuki AN 650 Burgman (2003)

Vlastník maho4
Vloženo 14.7.2015
Aktualizováno 26.7.2017

Chtěl jsem něco pohodlného i pro moji Kamilku.

První dojmy - Maximální spokojenost,trochu nejistota s ovládáním a jiným těžištěm než klasické moto.Ale po prvním projetí se nejistota ztratila a je to pohoda.Kamilka byla s pohodlím taky spokojená.

Motorku bych doporučil pro - Krajinkáře.

Doplňky na motorce - Zatím opěrka.Přibudou vyhřívané hefty.A zkusím dopasovat kufry z mojeho DR-ka.Kufr jsem dal od sw-motech.Teploměr. Boční GIVI 21.

Hned v Sobotu jsem najel 350 km i s Kamilkou a zatím nemám žádné negativní poznatky,jem samá pozitiva.Spotřebu jsem spočítal na 4,8 a to jsem zkoušel jakou to dá ryclost(175 dle tacho,víc až to bude odskoušeno) a samozdřejmě se nemužu nabažit záběru při rozjezdu s tlačítkem POWER.Takže když vemu že spolujezdec je nezkušený a vyplašenka a budu jezdit hóóódně na pohodu tak čekám lehce přes 4 litry.Ještě dám nové pneu a tím budou vlastnosti zas o něco lepší.Po technické stránce jsem zatím neshledal žádný nedostatek,takže preventivně vyměním olej.Bylo na něm najeto sice jen 500km ale je dva roky starý.Najeto má dle tacho 30.000km a podle stavu bych řek že to odpovídá.
2.8.2015 Už jsem najel 1.600km.Dal jsem novu přední gumu,vyměnil jsem při tom ložiska a gufera,zatím nic jiného.Dokoupil jsem opěrku.Spotřebu počítám na 4.6l.Oleje to nesežralo ani kapku.Těším se jak malý kluk na další kilometry.
28.8.2015 2.100km.Dokoupil jsem kufr,odborně namontoval teploměr.Já spokojený,moje polovička spokojená,skůtr jezdí jak má.Plánuji na podzim vyhřívané hefty a nějaké blastry a točit další kilometry.
26.7.2017 Trošku pauza v příspěvcích. Koupil jsem a namontoval boční GIVI 21. Přidal držáky cyklo lahví , super se s nimi manipuluje i za jízdy ve dvou.Něco jsem najezdil se svou polovičkou a je spokojenost. Nic se nakazí a to jezdím imrvére přetížený (já 130 moje 80 bágle cca 40). Teď o víkendu HUNGARY tam 405km zpátky 435 km. Vyhřívané hefty a blástry není potřeba vůbec nefouká. Takže akorát namontuji 12v pod sedadlo se stálým proudem protože zásuvka v kastlíku funguje jen při zapnutém zapalování a potřebuji dobíjet interkom. Mám najeto cca 10.000km