Suzuki DR-Z400 SM (2006)

Vlastník vashicz
Vloženo 10.5.2015
Aktualizováno 30.5.2015

Supermoto - resp. enduro na cestovnich kolech. Dobry zacatek pro prechod na opravdove SuperMota

První dojmy - Je to vsechno o zvyku, casem asi jakakoli motorka padne do ruky, kdyz s ni stravite par hodin na cestach. Jednoduchy stroj na udrzbu, spolehliva, ne prilis rychla ale rychlost nehledam. Jde hlavne o zabavu coz mi motorka prinasla vic nez predesle GSR 600

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi kteri chteji prejit na SuperMoto. Jezdim s klukama co maji napriklad predelanou KTM EXC 500 na Supermoto a je to brutal.

Doplňky na motorce - Vyfuk Yoshimura i se svody, predni maska a chranice na ruce od Polisport

SuMo mi prijde na zabavu jako delana. Nejezdite bomby, takze kdyz nahodou lehnete, tak je mensi sance, ze se neco stane. Kdyz takova motorka spadne, je to na tuty mensi skoda nez na nejakem nahaci nebo supersportu. Relativne pohodlny posed, ale na dalky to moc neni. Ac jsem s ni uz nekolikrat jel Francii a zpatky, nebyla to zadna prochazka ruzovym sadem. Udrba jednoducha. Ja mel vzdycky tak nejak respekt k motorkam, spousty elektroniky, udelatek, takze jsem si veskery servis kdysi nechal radeji udelat. Na DRZtu se neni ceho bat, pokud nejste total anti technicky tip, tak ty zakladni veci zmaktnete sami.

TRAVEX-BMW-GS
TRAVEX-BMW-GS napsal 10.05.15 v 20:54

Krásná a hodná hračka,bav se.