Minibike Nezařazené (Čína) (2007)

Vlastník pujdeme_domu

Obecné

Motocykl mám:
Pořizovací cena: cca 2000,- kč
Silné stránky

velká zábava za málo peněz

Slabé stránky

soustavně s tim sou problémy,ale za chvilku už dokážete každej rychle vyřešit

Moje úpravy

plasty pryč,x krát změna převodů,hnací soustava komplet,momentálně práce na motoru,výměna ložisek (SKF6202),... -prostě ty základní nutnosti

Motor

Spotřeba oleje l/1000km s benzínem se míchá 1:40

Podvozek

Možnost nastavení
Tuhost rámu
Typ rámu trubkovej,pěkne na pikaču svařenej,nicméně se nekroutí,akorát se bojim toho,že se jednoho krásnýho dne zlomí a zapíchne se mi do prdele..

edit:rám upravenej,zavařenej,opískovanej,a momentálně se chystá druhá vrstva nástřiku

Zázemí

Ceny náhr. dílů
Ceny servisu
Servisní síť
Dostupnost dílů
Nabídka doplňků
Servisní intervaly

Obecné

Moje závady soustavně ucpanej karbec,spojka - asi zarezla nějak,nevim už,každopádně,zkušená mrda kladivem spraví všechno,bouchla guma (čínská kvalita),uražená stupačka (spíš moje blbost než závada),od výroy zvohlej přední brzdovej kotouč - následkem toho ulomenej přední třmen po 30 metrech jízdy,nakřivo navařený dorazy řízení,půl šroubů co drží docela důležitý věci jaksi chyběly,atd..

Sport

Úpravy motoru bb5 vč kliky,karbec 15 (19) - různý typy trysek,snake (upravenej), odlehčenej ventilátor - bohužel nevyváženej zatim,několik druhů svíček

edit: momentálně se pracuje na vyvážení kliky,odlehčení a vyleštění pístu,úpravě válce (úprava přepoušťáků,vejfuku - aby seděl dobře svod a netvořily se víry,leštění).budu muset nějak vyřešit uchycení motoru,určitě se dostanou ke slovu silentbloky,ale hlavně se bude muset celej motorposunout lehce doprava,jinak se nehorázně ničí celá řetězovka (nechápu jak to mohli číňani takle napikaču vymyslet)
Úpravy podvozku předevšim vyvaření rámu,aby zůstal vcelku i v momentech,kdy dostane lehcec pokouřit,jinak tady žádná možnost nastavování ani neni
Úpravy brzd. systému přesun třmenu na předku na druhou stranu na vidli než je výroba,gravitačně výhodný protikusný opatření,ale brzo bude stejně hydraulika..

zadní brzdu nepoužívam většinou,asi půjde pryč..