Kawasaki ZX-6R Ninja (2003)

Vlastník Kawki

Obecné

Motocykl mám: Ojetý
Pořizovací cena: koupena 06 2007 za 130 000Kč
Silné stránky

Super vzhled a jízdní vlastnosti, brutální záběr, rozumná spotřeba, bezporuchovost vynikající 6-ti pístkový brzdy... marně bych hledal náhradu. A hlavně na týhle motce je sedadlo pro spolujezdce na kterým se dá sedět a né takový lízátko jako na nových modelech. Takže supersport se kterým se dá cestovat i ve dvou. Letos jsme si to vyzkoušeli na Slovensko a do Rakouska. ujeli jsme za den 600 km a i pro moji manželku byla cesta pohoda. Plasty mají vynikající aerodynamiku, takže je řidič docela slušně chráněn před mírným deštěm. V lijáku to samozřejmě neplatí. A ještě jedna věc. Pod sedlo dám lékárničku, žárovky, antipich pláštěnku pro spolujezdce, 2 zámky na moto a helmy, navigaci, nabíječku,baterku a ještě nějaké droboští pro moji ženušku.... A pod sedlo nový Ninji dáte pouze k
krabičku krátkých cigaret.

Slabé stránky

Mohla by jezdit na vodu, mít neměnitelné pneu a pro policajty a jejich radárky být neviditelná!

Moje úpravy

První zimu dostala bombastický zelený podsvícení a navigaci.
Letos se bude montovat super alarm Sentinel 1100, padáky, a muzika. Když jedu kochačku po městě nebo na spanilé jízdě a vdepu na srazu, tak ať to duní... No a na delší cesty dostane textilní brašny 2x 15 l - větší by byly lepší ale nevypadaj na ní pěkně.

Motor

Cestování

Zázemí

Servisní intervaly

Obecné

Moje závady S naší kawičkou ninjičkou jsme odjeli plné 2 sezony a marně přemýšlím co vytknout... mám to, praskla mi jedna pojistka. Nic víc... doufejme, že to vydrží... Jediné na co nadávám je deštivé počasí. Jinak si ji hejčkám a včas měním filtry náplně, gumy a leštím a leštím... První rok naj. 6000Km. a letos něco přes 10 000km.

Sport

Úpravy motoru Zbytečnost.
Úpravy brzd. systému Jen to ne!
Použité pneumatiky Michelin Pilot