Derbi Terra 125 (2010)

Aktualizováno 27.10.2018

Deník motorky
Nalezeno 5 záznamů

• Držák mobilu RAM

Naskytla se mi příležitost sehnat ve slevě vodotěsný kryt mobilu na motorku. I přes cenu skoro tisíc korun je to dobrá věc. Pouzdro se nechá jednoduše sundavat i různě nastavovat a přitom se za posledních 1500 km nehnulo

Vloženo: 26.09.2014
    Uskutečněno: 26.09.2014
  • Čištění pneumatik

Už delší dobu jsem přemýšlel, co použít k navrácení lesku pneumatik, které kazily suprový vzhled motorky. Nedávno se mi dostalo rady, a tak jsem vyrazil do autodílů, kde jsem si koupil oživovač pneumatik a pryže. Výslede

Typ: Údržba
  • Reflexní polepy na kufr

Díky tomu, že jsem si s motorkou koupil i trochu otlučený kufr, tak mě napadlo kufr trošku přelepit reflexní páskou. Tu jsem si koupil v potřebách pro nákladní automobily, kde se prodává cca. 60 Kč za metr. Problémy s na

Uskutečněno: 14.06.2014
  • Montáž chráničů racetech flx cross/enduro

Dost dlouho jsem si vybíral chrániče na ruce, až jsem se rozhodl pro racetechy. Myslím si, že se k motorce docela hodí. Instalace byla provázena několika problémy. První problém byl, že mi v balení přišly dva stejné uchy

• Výlet na Orlík

Na den dětí jsem se rozhodl udělat si malý výlet na zámek Orlík. Po cestě jsem nabral spolujezdkyni a za čtvrt hodiny jsme byli na místě. Jen si dávat pozor na dopravní značení, je zde dost zákazů. Počasí bylo pěkné a i