Kawasaki ER 5 (1999)

Aktualizováno 21.8.2017

Deník motorky
Nalezeno 32 záznamů

• Cesta je cíl...

https://www.youtube.com/watch?v=yYvI4wT5Z5I&list=RDxUI0dyZGezA&index=27 Zas jeden krásný den, vice méně jako každej jinej... Až na to, že bylo létání nařízeno.Tak to vemem od počátku, tož to tu byl jeden blbý nápad :

Vloženo: 01.05.2015
    Uskutečněno: 30.04.2015
  • Magooor opět útočí :D

Tak sem se rozhoupala , že sesmolim zasejc jeden deník. Po měsících (cca možná od září ) bez přední brzdy sem se dokopala k činům. Kawi dostala nové brzdové obložení, řetěz a rozetku :D Navíc ted sem se dostala do fáze '

Vloženo: 08.02.2015
    Uskutečněno: 08.02.2015
  • Kawi ma taky Vánoce

Vezmu to ve zkratce je jedna ráno a už toho mam dnes plné kecky :D Když se kouknu zpět za rokem 2014 - Dnes si to můžu dovolit :D Byl řádně chaotický, plný zvratů , ale děkuji za vše špatné pač kdyby nebylo to špatn

Vloženo: 31.12.2014
    Uskutečněno: 31.12.2014
  • Řidič batohem :(

No byl zase jeden krásný víkend tak proč sedět doma ??? Sice práce bylo spousta ale relax byl také třeba. Pátek byl den domluv a v noci hlavních domácích prací a dodělávek :D přes FB jsem měla pozvánku na Del Fuego kou

Vloženo: 20.10.2014
    Uskutečněno: 18.10.2014
  • Odpadlík :D

Jak říká jedno moudro : Řekni co si myslíš a budeš nenáviděn. Udělej co uznáš za vhodné a budeš odsouzen. Tak přesně tohle platí mezi mnou a JirkouMetalem, nejsem jeho dítě abych se tak k němu chovala - promiň... A to

Vloženo: 14.10.2014
    Uskutečněno: 14.10.2014
  • Pro přátele za jakychkoliv podmínek

Byl čtvrtek 11.9. a ja se ráno vydala na kancl do Zábru. bylo jen zataženo tak nevidím důvod proč nejet na Kawině :D jenže ovej v zábru se mi to krapet protáhlo a navíc začlo slušně pršet. Než sem dojela dom tak jsem moh

Vloženo: 14.09.2014
    Uskutečněno: 14.09.2014
  • Prasklá nálevka a víčko v odchodu do věčnýc lovišť

Asi každý z nás zná pocit jak se mu do něčeho nechce , ikdyž ví že je to jen banální záležitost... No tak pro mě to byla výměna tělesa termostatu hodiny a dny přemlování sama sebe napřed ho sehnat pak pár dní nechat odl

Typ: Oprava
    Vloženo: 05.09.2014
    Uskutečněno: 05.09.2014
  • Osoba z minulosti

Sedim si tak v práci , chvilka volna tak kuknu na sociální sítě , sem na kanclu sama tak aspoň chvilku s někým splknu... Co čert nechtěl Alda , kterej pařil do dob me zakladky, byl online tak co nemam co ztratit ...zkusi

Vloženo: 05.09.2014
    Uskutečněno: 03.09.2014
  • dilema modrá nebo zelená :D

Jakož to, že průserů není nikdy dost tak jen co včera přišli penízky od pojišťovny tak sem honem letěla pro mazlíka Kawi aby už byla na svím místě doma. Byla v servise po té co mě plechovkář čelně sundal na křižovatce :(

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 30.07.2014
    Uskutečněno: 29.07.2014
  • jak zvednout bráškovi náladu ?

Jak už to tak bývá , občas doma chytnu pořádnou ponorku. Co naplat venku vedro jako v kr*** no tak hodim na sebe plavky, pod sedlo ručník a vyrazím chvíli relaxovat směr Náklo. Jak si to tak šinu po cestě co mě nenapadne

Vloženo: 24.07.2014
    Uskutečněno: 24.07.2014
  • 60 trochu jinak

Co a jak, jak a co? No Rentík slavil o víkendu narozky krásné kulaté :-DD :-DD No co říst supr akce fajn lidi škoda jen , že se to tak rychle rozprchlo , ale pár nejlepších momentek z večera :)

Typ: Sraz
    Vloženo: 24.07.2014
    Uskutečněno: 19.07.2014
  • Honzíííík

Tak nějak sem líná a nechce se mi dělat druhej denník sólo pto Honzíka (Honda CB 500 - denik na ni ma v profilu Bluesavage) Nicméně včera sem si na uřadě naň vyzvedla řidičák, tak už bez strachu z toho že mi vezmou řidič

Vloženo: 08.07.2014
    Uskutečněno: 08.07.2014
  • Léto na krku a je třeba přesedlat :)

NO když už mám i já doma ten internet tak sem pořád nabádána od sekretářky náčelníka ať hodím foto do deníku... Z důvodu, že kawinku čeká oprava a já mám už šílený deficit trajdání po okolí a za přáteli . Tak mě 24.6.201

Vloženo: 20.06.2014
    Uskutečněno: 20.06.2014
  • celková rekapitulace

S Kawinkou sem najela něco málo přes 13 000km za necelý rok, ted se tu tápím na pc a přemýšlím co napsat. Nechci o ni přijít je krásná hravá a vím, že mě vždy podrží. Minulej týden ale dopadla hůř jak já :( no a tak jdu

Vloženo: 17.05.2014
    Uskutečněno: 17.05.2014
  • uz neni

V. patek byl den debil takze kawi uz neni takza asi vse vic o tom nechci mluvit (n) (n) (n) (n)

Typ: Havárie
    Vloženo: 11.05.2014
    Uskutečněno: 11.05.2014
  • Tuning :D

Že bylo dneska rano krasně a že sem byla domluvená s Michalem, že pojedem na tuning do Kožušan. Večer předtím sem obvolala kluky (Marťase a Ondru,nikdo jinej neměl čas :D ) kdo má čas a jel by taky ať nejedu sama jak tru

Vloženo: 27.04.2014
    Uskutečněno: 27.04.2014
  • 300 z místa

300 z místa aneb scuk na Helfštýně B-) rano sem se sice zbudila už kolem paté kdyz jsem si plánovala co budu dnes dělat, tak ani jedna z možností nebyla, že bych jela 300 km :D Slunííčko krásně svítilo, tak sem kukl

Vloženo: 02.03.2014
    Uskutečněno: 02.03.2014
  • jedno číslo

když je letos tak příznivá zima tak proč nejezdit a ejhle co ukázal dneska tachometr za krásný číslo ikdyž to toho magickýho mi ještě chybý 20 000Km tak uvidím jestli tolik na kawi ještě najezdím. Zatím pro dnešek sem je

Vloženo: 01.03.2014
    Uskutečněno: 01.03.2014
  • cejch :D

Jaký pak okecávání (to přenechám správci :D , je to přeci jeho zasluha, že je nechal udělat ;) )... Tohle je pro Nejvěrnější :-DD :-$ a Kawinka s Hondou honosně nosí jako první B-) a cože to nosí? No na svém blatní

Vloženo: 01.03.2014
    Uskutečněno: 01.03.2014
  • co s načatym večerem?

Po celodennim zeveni v peřinach (bylo mi lehce šoufl) sem už začla pociťovat oleželé kosti... Co muj chorý mozeček nenapadlo, zavolat bráškovi :-D B-) Slovo dalo slovo a ani nevim jak a už sme kecali na dvoře :) Dali

Vloženo: 26.02.2014
    Uskutečněno: 26.02.2014
  • Tak to pěkně začlo

Kolem 11hodiny dneska dopoledne jsem byla nachystana vyrazit smer Bušín, ale pred odjezdem narychlo zkontrolovat Skypa a mužu vyrazit, jenze nahoda je blbec ;) Když se tam tak probiralo kam dnes vyraziti a Vašík nadhodil

Vloženo: 23.02.2014
    Uskutečněno: 23.02.2014
  • Dvě v jednom ;)

Dneska, pocasi sice nic moc, ale kolem poledne šup na Kawinu a hura směr Zábřeh. Tam jsem přesedla na sestřičku Hondu a Vlastik skočil do Bramboráku a hurá směr Šumperk přehodit Honzikovi papučky :D Po dlouhe době to b

Vloženo: 21.02.2014
    Uskutečněno: 21.02.2014
  • Oslava na 13'

Dnešni odpoledne se krásně vydařilo , úvodem chci Všem moc poděkova za přani k narozkám a o těch květinkách ani nemluvim. Sešli jsme se v hojném počtu i Krkonoše Nás poctili svou přítomností, sic diky komunikacni technic

Vloženo: 01.02.2014
    Uskutečněno: 01.02.2014
  • Litr ve dvou tělech

Dneska rano ještě než se poradně probudil Oskar , tak jsme vyrazili s Vlastikem a Marou vyrazili s vozíkem za autem do Rozhraní. Tak krasne dopoledne zabité v autě +o( ale mělo to svůj důvod dovezli :-$ jsme Kawině s

Typ: Koupě
    Vloženo: 19.01.2014
    Uskutečněno: 19.01.2014
  • Příznivý Leden

Letos je k nám počasí opravdu příznivé, sic musím uznat , že mi chybí mazivě bîlá zima za okny vyhřátého pokojiku. Snad i zahrádkáři budou reptat, že je příroda v chaosu. Lyžaři staví maximálně huhuláky z bláta a motork

Vloženo: 16.01.2014
    Uskutečněno: 10.01.2014
  • Konec roku 2013

Že toho nebylo jeste dost? 30.12. Se udělalo vskutku krásné počasí, tak jsem otravovala tak dlouho, ze "baťůžek" nakonec souhlasil a jeli jsme se projed. Netuším jestli víc zapůsobil fakt, že mi schází něco přes 200km ab

Vloženo: 16.01.2014
    Uskutečněno: 30.12.2013
  • Ach jo ten Oskar je potvora

Celé dopoledne sem koukala na vymetenou oblohu a hřejiné sluníčko. Co naplat, pohrála sem si se spojkou zpravila konektory k brzdě a co dal... NO jela sem vyzkoušet jak sem si to poladila.. Bylo opravdu nádherně 9stupnů

Vloženo: 23.12.2013
    Uskutečněno: 23.12.2013
  • Mejlka

Díky mojí nepozornosti, že vlak do Prostějova jede od nas 9:10 (jede v 8:37, z červenky9:10) sem si o5 spokojeně hovjěla v peřinach (po navratu z rehabek). Tak mi nezbylo než namontovat na Kakinu VŠE co sem pracně odmon

Vloženo: 14.12.2013
    Uskutečněno: 11.12.2013
  • už je doma

31.10.2013 Motorka ze servisu konečně doma, to byl tak krásnej pocit jít v noci pochodbě a cítit tu vůni :) Takovej velkej balvan mi spad ze srdíčka. Ted ještě dořešit pojištovnu, opravy a tradá znovu na výlety ... ale a

Vloženo: 01.11.2013
    Uskutečněno: 01.11.2013
  • už vidím kolik jedu i v noci :D

Dnes 1.11.2013 nově podsvětlená přístrojovka (modrá b.) zitra spojkové lanko :D

Vloženo: 01.11.2013