Yamaha YZF 600R Thundercat (1999)

Vlastník Rrrrka
Vloženo 25.6.2011
Aktualizováno 3.4.2017

Deník motorky
Nalezeno 13 záznamů

• Nové doplňky pro číču

Tak za odměnu že se u pana doktora chovala slušně, tak hromkočka dostane nové LED blinkry a CNC chromované víčko brzdovky s ladičkou :-) Už se těšíme až dorazí. Tak víčko přišlo a vypadá to fajně :-) přidáno pár fotek

Vloženo: 24.06.2013
    Uskutečněno: 24.06.2013
  • Generální oprava

Tak letos jsem už kočce nechala komplet vyměnit těsnění v předních brzdách, bylo to celé ztrouchnivělé, a nevracely se pístky, no a teď brzdí o takových 70% lépe a bez vibrací, než předtím. Taky jsem samozřejmě měnila br

Typ: Oprava
    Vloženo: 23.06.2013
    Uskutečněno: 23.06.2013
  • Změna pro řetěz: sada Muc Off

Tak dneska mi dorazila sada na čištění a mazání řetězu britské firmy Muc Off. Tedy jsem zvědavá na výsledek... Tak čistidlo průměr ale mazání supr :-DD , konečně se mi na řetěz tak nelepí ten bordel...

Typ: Údržba
    Vloženo: 12.06.2013
    Uskutečněno: 12.06.2013
  • Výlet do Moravského Berouna

Tak jsme se s kočkou a miláčkem jeli podívat za kamarády do Moravského Berouna. Cesta přes Odry sice šílená ale dojeli jsme v pořádku, zpět už nám poradili že máme jet přes Opavu, no skoro bych tam u té Opavy aj bydlet c

Vloženo: 24.05.2013
    Uskutečněno: 24.05.2013
  • 0.ročník zahájení sezóny, žehnání motorek v Jablunkově.

20.3.2013 Tak a první letošní sraz máme za sebou, fajně bylo, zase jsem měla tu čest poznat pár fajných lidí, např kluky z 1.motoklubu Třinec :-) A ostatní bajkery tady z okolí, no aspoň mám zas trochu větší přehled co

Typ: Sraz
    Vloženo: 29.04.2013
    Uskutečněno: 29.04.2013
  • Toš tak nějaký ten deník zas po roce :-)

Vracím se do starých vyježděných kolejí a začne zas tóčo :-DD Tak jsem máše vyměnila konečně olej aj s filtrem, dotáhla kontakty na baterce a už zase jezdí jako po másle :-) Tento rok jsem si také konečně pořídila novo

Typ: Údržba
    Vloženo: 29.04.2013
    Uskutečněno: 29.04.2013
  • Fuelpad a tankpad: pravý karbon

Tak jsem dneska mašině sundala ty fuj tisknuté nálepky a nahradila je krásnýma novýma, už proto že fuelpad se mi začal v mnoha místech trhat a na to je každá guma krátká, tak jsem zainvestovala do těchto karbonových nále

Vloženo: 05.01.2012
    Uskutečněno: 05.01.2012
  • hora Prašivá

Toš sem se dneska nudila, udělala z Cata horský teréňák a vyjela si na kopeček (Prrašivá 706 m.n.m) :-) Pár foteček a frr dolů než slunce zapadne... Jsou tam docela nebezpečně vyhlížející strouhy v cestě.

Vloženo: 05.11.2011
    Uskutečněno: 05.11.2011
  • Placky s Draky Ostravaky

Tak sme si dišaj vyjechali na bramborofe placki, no jazda to byla šalona jak cyp, co vam budu říkat, svému názvu dělají čest Ale placky ty byly vyborne :-DD Toš někdy musim zopaknout až se naučym pořadně klopit :-$ T

Vloženo: 26.09.2011
    Uskutečněno: 25.09.2011
  • Valašské klobůky

Dvoudenní výlet na Valachy :-) Krásné cesty, hlavne ve vesnicách okolo, takový asfalt by měl být všuuude :-DD Perfektní poježdění, krásná krajina. Rekreovali jsme se v rekreačním chatkové osadě Královec s hospůdkou, mohu

Vloženo: 06.09.2011
    Uskutečněno: 06.09.2011
  • Výlet na Červenohorské sedlo

Mooc fajný výlet, skoro pětset kylaku najetych :-DD a sliskaná levá strana zadní gumy aaaž ke kraju :-D Fajne počásko, fajna společnost :-) Spokojenost až na pány cestáře, keří fuurt musí všude valit ten za... štěrk. Ale

Vloženo: 01.09.2011
    Uskutečněno: 01.09.2011
  • Karviňsko móře

Fajný výlet k poddolovanému bývalému důlnímu kališti :-) dneska je z teho fajne kupací jezero, voda čistounká tak že když má člověk vody po krk furt dokonale vidi svoje nogi, jsou tam sice takové studené spodní proudy al

Vloženo: 17.08.2011
    Uskutečněno: 17.08.2011
  • trip to vysočina

moooc fajný vylet na vysočinu, jeli sme přes hory, přes doly nekonečné dálnice :-DD krásnými serpentýnkami v okolí sázavy, počasí vyšlo pěkně, akorát nás pozlobily davy vracející se po D1 z motogp :-) ale suprově jsem si

Typ: Dovolená
    Vloženo: 14.08.2011