Jawa 350/634 (1974)

Aktualizováno 8.4.2011

Deník motorky
Nalezeno 5 záznamů

• Vyjížďka - okolí Klatov

Sobotní odpoledne bylo sice zamračené a foukal vítr, ale mně to stejně nedalo a musel jsem ňákej ten kilometr dát. Původně jsem se chtěl podívat za hranice, ale nakonec jsem si dal kolečko. Vítr byl opravdu silný a necht

Vloženo: 10.11.2010
    Uskutečněno: 06.11.2010
  • Montáž motoru do rámu

V neděli jsem se pustil do montáže motoru zpět do rámu "Konopnice" práce asi tak na hodinu a půl i s zakrytováním řetězu. U toho jsem se navstekal dost a málem už lítaly klíče :D Elektrika zapojená, cívky na svém místě

Typ: Oprava
    Vloženo: 27.10.2010
    Uskutečněno: 17.10.2010
  • dokončení opravy

Výbrus + pístní sada a těsnění doma, nezbývalo už nic jiného než se pustit do sestavení. Jelikož jsem nikdy nedělal ložiska v ojnicích(u píst. čepu) tak jsem tuto práci svěřil známýmu, který si s tim poradil výborně. Za

Typ: Oprava
    Vloženo: 27.10.2010
    Uskutečněno: 16.10.2010
  • zřícenina - Kašovice

Už jsem dlouho nikde nebyl, tak jsem se rozhodl prozkoumat zříceninu u obce Kašovice nedaleko města Sušice. Jelikož mám k této oblasti blízko, rád se tady vždy projíždím. Naředit benzín a hurá do stupaček. Počasí celkem

Vloženo: 14.09.2010
    Uskutečněno: 12.08.2010
  • Vyjížďka okolí Kašperek

Dnes jsem se vydal prozkoumat předválečné bunkry československé armády poblíž Kašperských hor. Měl jsem v plánu prohlídnout 2 objekty, ale nakonec jsem našel jenom jeden, který se nachází nedaleko obce Tuškov

Vloženo: 14.09.2010
    Uskutečněno: 04.06.2010