Buell XB9S Lightning (2003)

Vlastník marnej
Vloženo 29.7.2009
Aktualizováno 6.6.2012

Deník motorky
Nalezeno 17 záznamů

• Spojka ...

Tak začala ke konci Dubna klouzat spojka ... přičítám to "trošce blbnutí" se starýma gumama ... a další den nový pneu a při 4000 - 5000 otáčkách na pětku to klouzalo ... takže spojka kaput . Objednána nová z Usa od Ene

Typ: Oprava
    Vloženo: 25.05.2011
    Uskutečněno: 25.05.2011
  • Buell session :-)

Asi největší koncetrace Buellů v našem okrese - dnes :-) Zach21 , Sanreal , Marnej

Vloženo: 08.04.2011
    Uskutečněno: 08.04.2011
  • Výmněna svíček

Za dvě stovky s poštovným z Usa za kus - nekup to :-) Výmněna svíček za Iridiové .. rozdíl znát neni a asi nebude , teda u mně - kámoš měl origo Harlej a uchcaný :-( tam to bylo nutný , ale pro ten pocit a za ty kačky

Vloženo: 30.03.2011
    Uskutečněno: 30.03.2011
  • Koupě a montáž Cnc páček a řidítek

Tak po 14ti dnech jsou levné ,ale pěkně zpracované cnc short páčky z Ebay doma :-) , řidítka o něco širší mám od Pátku , tak hurá do garáže :-)

Vloženo: 17.01.2011
    Uskutečněno: 17.01.2011
  • Baťoh

Tak po přečtení článku v Motoráji jsem začal "potřebovat" batoh Vanucci a nakonec jsem si udělal radost a koupil z Ebay krovku od Vanucci v oranžové barvě kterou jsem u nás v nabídce neviděl... myslím že k Buellu se bud

Typ: Koupě
    Vloženo: 06.12.2010
    Uskutečněno: 06.12.2010
  • Výfuk

Tak se mi podařilo koupit za velice slušné peníze original race tlumič výfuku ( použitý ale nepoškozený ) , a změna je nad očekávání... dunění je teď ještě hlubší a jasnější , pohled na dvojitou koncovku je taky super /

Vloženo: 17.09.2010
    Uskutečněno: 17.09.2010
  • Bunda

Dnes jsem si udělal radost...ani ne dva týdny čekání a bunda na Buella je doma... A hlavně budu taky víc vidět. .. v tom provozu je to lepší...

Typ: Koupě
    Vloženo: 08.07.2010
    Uskutečněno: 08.07.2010
  • ECMspy

Tak po mnoho hodinách u internetu na BuellXB.com a poté na Ebay ... jsem koupil kabel k diagnostice, rozchodil software, stáhl race mapy... . První pokus byl reset TPS aby si jednotkaujasnila kdy je úplně zavřenej plyn a

Vloženo: 19.06.2010
    Uskutečněno: 19.06.2010
  • Zrcátka

Tak konečně - po 14ti dnech už dorazil bálíček z Ebaye se zrcátkama, vždycky jsem chtěl ty na konec řidítek. A teď už vím že krom toho, že se mi to na Bullíku hrozně líbí, je to velice pratická záležitost - nemusím uhýba

Vloženo: 14.06.2010
    Uskutečněno: 14.06.2010
  • Výměna gufer a stíracích kroužků přední vidle

Tak práce na jedno odpoledne se změnila na dvě, včetně dopoledne :-) První vidli jsem díky tomu ,že se musel vyrobit přípravek pro doražení gufera abych ho nedoprasil, dělal skoro šest hodin...a druhou jen hoďku :-). Vč

Typ: Oprava
    Vloženo: 09.05.2010
    Uskutečněno: 09.05.2010
  • Světla dokončena

Tak jsem konečně dodělal světla - andělské oči, automatický start xenonu, led blinkry s elektrinickým přerušovačem a led dvouvláknovou "žárovkou" na zadku . Teď jen ocas bez spz nalakovat a přišroubovat značku na nový úc

Vloženo: 31.03.2010
    Uskutečněno: 31.03.2010
  • Andělské oči - Angels eyes

Tak mi kamarád donesl svítící kroužky z BMW, tak jsem je zkusil upravit a namontovat Bullíkovi do světel. Vyfotit to je skoro nemožný , ale na vlastňáky to vypadá fakt dobře :-). Přikládám alespoň mizerný foto.

Vloženo: 23.11.2009
    Uskutečněno: 23.11.2009
  • Bez struhadla na sýr :-)

Tak už tři dny sádruju a laminuju, rozhodl jsem se udělat zadek bulíka bez "struhadla" ktery ani jako blatník nepomáhá, jsem zvědavej jak to dopadne, ale věřím si. Tady je několik fotek, nově z 2.11. Hlavně bych chtěl a

Vloženo: 18.10.2009
    Uskutečněno: 04.11.2009
  • Kryt sedla - tak hotovo :-)

Tak jsem dnes hodil kryt sedačky do laku, jsem spokojenej, chtěl jsem vědět jak to bude vypadat a jestli to bude pěkný, zdá se mi to OK tak to asi na Bullíkovi nechám, navíc jsem sundal stupačky, tak teď je to motorka je

Vloženo: 10.10.2009
    Uskutečněno: 10.10.2009
  • Tak začínám uvažovat o výrobě sání z laminátu na pravou stranu Bullíka, někde jsem to viděl ale stálo to raketu. Může to být tomu zadnímu válci dost příjemný, nahnat mu tam víc vzduchu za jízdy. Snad se podaří při troše

Vloženo: 08.10.2009
    Uskutečněno: 08.10.2009
  • Výroba krytu sedla spolujezdce

Tak počasí už pár dní moc ježdění nepřeje, tak je na čase vletět na broušení toho krytu sedla spolujezdce. Alespoň teda přikládám jedno foto jak jsem s tím začínal. Teď šmigl a jedu jedu...pak podle toho formu a snad to

Vloženo: 06.10.2009
    Uskutečněno: 06.10.2009
  • Tuning pro chudé :-)

Něco málo zajímavostí snad nejen pro mého Bullíka, je to sice jako pod odborným servisem, ale pro někoho to bude odporný servis :-): Poslední věc kterou jsem zjistil a vyzkoušel je zatím toto, http://translate.goog

Vloženo: 04.10.2009
    Uskutečněno: 04.10.2009