Logo Wangye Wangye

Informace o značce

Zhejiang TaiZhou Wangye Power co., Ltd. byla založena v roce 1999. Společnost leží na pláži u malebného východního oceánu. Je jedním z leadrů mezi společnostmi v Číně na výrobu skútrů a motorů pro skútry v provincii Zhejiang. Vyrábí kvalitní produkty nejvyšší jakosti, které zahrnují skútry a motory pro skútry. Disponuje moderními výrobními linkami pro zajištění nejvyšší kvality výroby skútrů a motorů pro skútry, a to konkrétně jak linkami na jejich výrobu a montáž tak i linkami na lakování. Vlastní také moderní vývojové centrum, testovací zařízení se strojní laboratoří, CAD/CAM centrum pro počítačové návrhy, vývojové centrum technologií vozidel, mnoho nejmodernějších dynamometrů pro testování motorů a dalších celků a také disponuje samostatným speciálním oddělením pro měření emisí.
Společnost uvedla na trh 6 sérií skútrů, celkem cca 140 typů skútrů a motocyklů a 10 typů motorů. Exkluzivní modely jako například EiVISSA nebo HUASHAO dosáhly mimořádných úspěchů. Výrobky jsou velmi populární především pro jejich vynikající kvalitu, moderním design a vysoký výkon. Své výrobky velmi úspěšně prodává a také poskytuje kvalitní poprodejní servis jak v pevninské části Číny, tak vyváží produkty do Ameriky, Velké Británie, Mexika a dalších cca 100 zemí po celém světě.
         WANGYE si zakládá na stabilní kvalitě svých výrobků. Za vysoce nadstandardní produkty získala ocenění "China light industry products quality trustworthy enterprises", dále "Customer satisfaction brand", dále ocenění "Chinese well-known trademark", a motory od Wangye "Chinese Mianjian products".
Společnost má certifikace ISO9001:2008, ISO14001:2004, EPA, E-MARK. WANGYE je také zařazena mezi top 50 společností v TAIZHOU, top 10 společností v HUANGYAN, má rating AAA, v Zhejiang provincii je proslulá jako výrobce velmi kvalitních výrobků, je ukázkovým výrobcem pro "Zhejiang patent". Je zařazena mezi TOP 50 mezinárodně konkurenceschopných privátních společností v Číně.
         Posláním Wangye je vytvářet hodnotu pro zákazníky, příležitost pro zaměstnance, harmonickou společnost a silnou lidskou budoucnost. I nadále zohledňovat výrobní a servisní požadavky zákazníků, soustředit se na  strategické body řízení společnosti, nové technologie a rozvoj společnosti, vše v přímém propojení s výrobou. Zároveň pečlivě dbát na efektivní nákladovost a transport zboží pro obchodní partnery na celém světě.
 

Historie značky

Historie značky Wangye zatím nebyla doplněna. Můžete nám pomoci a poslat nám ji.

TOPlist