Simson Thunder Bird 125
Technické údaje Simson Thunder Bird 125
| 1999 | |
|---|---|
| Doplnit technické údaje pro chybějící ročník Upravit chybné údaje | |
|
V databázi evidujeme více jak 200 000 technických údajů motocyklů. Může se proto stát, že některá technická data budou obsahovat nepřesnosti nebo nejsou zcela doplněná. Prosím, upozorněte nás na nepřesnosti a ihned to opravíme. Děkujeme. |
|
| Objem | 125 cm3 |
| Výkon | 6.3 kW (8.6 koní) |
| Výkon při otáčkách | 7500 ot/min |
| Druh motoru | Spalovací |
| Dvoudobý/čtyřdobý | 4 |
| Uspořádání válců | 1 |
| Počet válců | 1 |
| Rozvod | OHC |
| Ventilů na válec | 2 |
| Příprava paliva | Karburátor |
| Startér | Elektrický a nožní |
| Počet rychlostí | A |
| Sekundární převod | Přímý |
| Typ rámu | Trubkový |
| Materiál rámu | ocel |
| Brzdy vpředu | kotouč |
| Brzdy vzadu | buben |
| Přední kolo | 12 " |
| Zadní kolo | 12 " |
| Rozměr přední pneu | 120/70 12 |
| Rozměr zadní pneu | 120/70 12 |
| Rozvor | 1250 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 78 kg |
| Objem nádrže | 6 l |
| Spotřeba | 2.4 l/100 km |
| Maximální rychlost | 85 km/h |
Skupiny