Logo Mivv Mivv

Informace o značce

Společnost MIVV se specializuje na vývoj a výrobu výfukovým systémů pro motorová vozidla jak pro prvovýrobu, tak pro aftermarket.

Od založení v roce 1970 zažívá neustálé období rozvoje až k dnešní průmyslové skupině, která je přítomna ve více než dvaceti zemích v Evropě i mimo ni díky svým distributorům.

V současnosti spolupracuje s nejprestižnějšími světovými motocyklovými společnostmi jako je YAMAHA, DUCATI, APRILIA, MOTO GUZZI nebo DERBI.

Historie značky

Společnost MIVV vyvinula a dále pracuje na mnoha projektech na OEM poli. Například řada DUCATI Monster, 996, 748 a Multistrada jsou vybaveny výfuky MIVV, dále Moto Guzzi – California a Nevada, Derbi Senda, Aprilia Scarabeo, RSV1000, RS125 a Pegaso Strada 650.

Bez těchto zkušeností by nemohli plánovat a vyrábět inovativní výfukové systémy, které přesně splňují požadavky výrobců motocyklů. Na straně MIVV je velká vůle po neustálém zlepšování procesů a výrobků kombinovaná s odhodlaností a vášní k produktům, díky tomu dosahují svých cílů na všech světových trzích.

Pokud Vám v článku chybí některá data z historie, budeme rádi, když nám pošlete doplnění.


TOPlist