Hyosung XRX 125 SM (2007)
Brno-Brno Město, macgiver66Je to moje první motorka na papíry, vybral sem si ji protože se mi líbí
Hyosung XRX 125 SM
| 2008 | |
|---|---|
| Doplnit technické údaje pro chybějící ročník Upravit chybné údaje | |
|
V databázi evidujeme více jak 200 000 technických údajů motocyklů. Může se proto stát, že některá technická data budou obsahovat nepřesnosti nebo nejsou zcela doplněná. Prosím, upozorněte nás na nepřesnosti a ihned to opravíme. Děkujeme. |
|
| Objem | 124 cm3 |
| Výkon | 8.4 kW (11.4 koní) |
| Výkon při otáčkách | 8500 ot/min |
| Druh motoru | Spalovací |
| Dvoudobý/čtyřdobý | 4 |
| Chlazení | Vzduch |
| Uspořádání válců | Stojatý |
| Počet válců | 1 |
| Rozvod | DOHC |
| Ventilů na válec | 4 |
| Příprava paliva | Karburátor |
| Počet rychlostí | 5 |
| Sekundární převod | Řetěz |
| Typ rámu | Trubkový |
| Materiál rámu | ocel |
| Brzdy vpředu | kotouč |
| Brzdy vzadu | kotouč |
| Přední kolo | 17 " |
| Zadní kolo | 17 " |
| Rozvor | 1425 mm |
| Výška sedla | 850 mm |
| Suchá hmotnost | 128 kg |
| Objem nádrže | 8 l |
| Fórum | Téma | Odpovědí | Poslední příspěvek | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Založit téma Všechna témata | |||||
| Enduro & funbike | Hyosung xrx nestartuje | 0 | 21.7.2023 18:46 | ||
| Enduro & funbike | Hyosung xrx 125 odblokování | 8 | 27.6.2023 16:15 | ||