Powercruiser vycházející z původního modelu prodávaného pod značkou Confederate
Combat Motors Wraith
Informace k modelu
Redakční testy
Technické údaje Combat Motors Wraith
| 2023 | |
|---|---|
| Doplnit technické údaje pro chybějící ročník Upravit chybné údaje | |
|
V databázi evidujeme více jak 200 000 technických údajů motocyklů. Může se proto stát, že některá technická data budou obsahovat nepřesnosti nebo nejsou zcela doplněná. Prosím, upozorněte nás na nepřesnosti a ihned to opravíme. Děkujeme. |
|
| Objem | 2163 cm3 |
| Výkon | 82 kW (111.5 koní) |
| Výkon při otáčkách | 4500 ot/min |
| Točivý moment | 194 Nm |
| Otáčky při max toč.mom. | 2500 ot/min |
| Druh motoru | Spalovací |
| Dvoudobý/čtyřdobý | 4 |
| Chlazení | Vzduch a Olej |
| Uspořádání válců | Vidlicový |
| Počet válců | 2 |
| Rozvod | OHV |
| Ventilů na válec | 2 |
| Vrtání | 111.76 mm |
| Zdvih | 111.76 mm |
| Kompresní poměr | 9.75 : 1 |
| Příprava paliva | Vstřikování |
| Startér | Elektrický |
| Počet rychlostí | 5 |
| Sekundární převod | Řetěz |
| Typ rámu | Monocoque |
| Materiál rámu | lehká slitina |
| Zdvih předního odpr. | 114 mm |
| Zdvih zadního odpr. | 140 mm |
| Brzdy vpředu | 4 kotouče |
| Rozměr předního kotouče | 230 mm |
| Přední třmen | čtyřpístkový |
| Brzdy vzadu | 2 kotouč |
| Přední kolo | 19 " |
| Zadní kolo | 17 " |
| Rozměr přední pneu | 120/70ZR19 |
| Rozměr zadní pneu | 240/45ZR17 |
| Rozvor | 1588 mm |
| Úhel hlavy řízení | 27.5 ° |
| Závlek předního kola | 106 mm |
| Výška sedla | 784 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 247 kg |
| Objem nádrže | 17 l |
| Maximální rychlost | 260 km/h |
| Poznámka | výkon na zadním kole; karbonové ráfky BST 3,50"/8,50"; cena 155 000 USD hliníková/165 000 USD černá (bez DPH) |
Skupiny