Skampida a Křupky v Unleaded Coffee

Skampida a Křupky v Unleaded Coffee
Pořadatel: Unleaded Coffee
Město: Brno-Brno Město (Jihomoravský)
GPS: 49°11'23.08"N, 16°35'58.33"E
Začátek: 28.11.2018
Konec: 28.11.2018
Vložil: Deliseee
Vstupné: Zdarma
Zobrazeno: 276x

skampida patří k nejúspěšnějším a nejpopulárnějším kolumbijským kapelám dneška. Nejen díky svým podmanivým rytmům si tito muzikanti vydobyli solidní renomé a účast na podiích po celém světě, stejně jako prestižní hudební ocenění ve své domovině i od významných světových hudebních časopisů. Úspěch dokládá na 700 koncertů v Jižní Americe, 300 vystoupení v USA a Kanadě a 150 evropských show, to vše od roku 2013. Kapela měla možnost si zahrát po boku THE skatalites, molotov, DEAD kennedys, voodoo GLOW skulls, KING chango, alicia KEYS, SKA_P, ADF, uriah HEEP, MANU CHAO, gogol bordello, skindread a mnoha dalších.
https://youtu.be/W4RpI9wAhI0

skampida je barevnou a hravou fúzí kolumbijského reggae, folklórních rytmů, městských zvuků jako jsou hip hop a punk, latinských stylů (cumbia a champeta), přičemž do celého tohoto svěžího koktejlu je pro větší břink a šťávu přidáno něco z gypsy vlivů a drum & bass. O pořádnou zábavu na jejich koncertech je tedy postaráno, jak ostatně dokládají i jejich videa.

Jako lokální support se představí Křupky
Skupina Křupky je Československá kapela z Brna založena v roce 2017 s vizí hrát studentské fanky. Za úkol si dala řešit a vyřešit důležité otázky dnešního světa - například proč mají venkovští bojs tak moc rádi devadesátkové bavoráky, proč dívkám vadí metalová trička.
Chtějí posluchače vychovávat a tak mu vysvětlí proč je product placement dobrý a že Toi Toiky jsou dobré (byť jsme za to nedostali ani korunu) a v kritické chvíli vlastně i nutné.
Mezi vzory patří třeba J.A.R., -123min, Coldplay, U2, Muse, Audioslave, Buty Narvan a samozřejmě Backstreet Boys. Skupina je tvořena zkušenými dobře vypadajícími muzikanty, kteří nikdy nepohrdnou letícími spoďárami.

Odkaz na FB událost:
https://www.facebook...ts/2426655004028001/

Přihlásit se na akci

Seznam přihlášených (0)
Nikdo se na akci zatím nepřihlásil. Buďte první a přihlaste se.

Zúčastním se: Určitě (0), Možná (0), Pořadatel označil(0),

Mapa akce

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Další akce z kraje
 • “Sekáč-Swapmeet” 2019

  Ahoj, všichni Auto-Moto přátelé, zveme Vás na tradiční “Sekáč-Swapmeet” , který se letos koná v nových prostorách Wes...

  Začátek22.2.2019
  MěstoBoskovice
  Přihlášeno0 motorkářů
 • 1. Brněnská Moto Párty

  Tak ještě jedna změna, viz text zveřejněný na Facebooku níže :-) Všichni, kteří přemýšlíte, zda dorazit nebo ne, tak ...

  Začátek23.2.2019
  MěstoBrno-Brno Město
  Přihlášeno1 motorkář
 • VIII. Motoplech v Lovčicích u Kyjova

  Srdečně Vás zveme na 8.Motoplech ( teda motoples ) v Lovčicích u Kyjova. Oficiální začátek ve 20.00hod. Rockové kape...

  Začátek23.2.2019
  MěstoLovčice
  Přihlášeno2 motorkáři


TOPlist