bmw_r1300gs_cartec




chcipa pri zahrati

  • 0

    6.4.2016 od Všeta25

    Zdar
    v zime sem koupil fazera 6, 72kw rok 2005, od borca co tomu moc nerozumnel, nechal sem moto seridit vymenit filtry, kapaliny, a baterku, dnes sem sni vyjel a pri zahrati nad 4 carky zacne kuckat jakoby, pri vytoceni parkrat je sliset takovy zadusovani, a pak chcipne, necham ji vychladnout naskoci jakoby nic , stojanek ok, cetl sem tu o nejakem svolavani na vadne TPS ? Nemam paru co to je a pochybuju ze minuli majitel o nejakym svolavani vubec slysel. Myslite ze by mne ho vymenenily popripade cim by to mohlo byt,? dik vsem za rady

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    6.4.2016 od marosH

    Tak kdysi kamarád taky řešil výměnu TPS čidla a i když nebyl první majitel a moto nebylo už dávno v záruce čidlo vyměnili zdarma jedná se o ročníky 04-05 jinač je to bezproblémový chrchl .
    Ještě mě zaráží zahřátí chrchla na 4 čárky mě to vždy ukazuje za jízdy 2 a při stání,popojíždění 3 to už mám druhou stejnou mašinu a vždy stejný

    Doplnit odpověď

  • 0

    6.4.2016 od sagikapi

    Ahoj, mám toho samého, byl jsem na servisce v yamaze, fazer mi začal chcípat při volnoběhu, vyřešila to výměna TPS, (zdarma). Myslím že tvůj problém je jinde, zahřívá se mi také na dvě čárky, pokud nejsou 40cítky vedra...., doporučuji servis

    Doplnit odpověď

  • 0

    7.4.2016 od zvlastni.tom

    kontrola jestli spíná větrák. pokud ano řešil bych to dál, ale určitě není normální, že se tak zahřívá

    Doplnit odpověď

  • 0

    29.5.2018 od bobisky

    zdar mám podobný problém tps jsem měnil 2017 a nepomohlo. Nezdechá za jízdy ale na volnoběh, když třeba vyřadím na křižovatce.

    Doplněno:

    aa nemám nejmenší tušení co s tím

    29.5.2018 od bobisky

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist