globalmoto_duben_nolan




převodovka XT 600 E

  • 0

    3.4.2016 od calimero

    ahoj, prosim o radu... koupil jsem před časem xt600e, všechno chodí, ale rychlosti pouze do 4, dál nic.. Pán mi tehdy tvrdil, že je čtyřrychlostní, ale všude jsem se dočetl že by mělo být 5. Je to typ XT 600 E, DJ02, typ motoru J302E.
    Mám takovej neblahej pocit, že mě pěkně napálil... Jezdim spíš lehkej terén, tak mě to do 4 stačilo, ale asi mě teda výhledově čeká udělat převodovku... kolik to obnáší jen tak odhadem?
    Za blbost se holt platí.....

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    3.4.2016 od Krejza

    Kolik stojí ti neřeknu, jen to, že ten neblahý pocit máš oprávněně. Bohužel.

    Doplnit odpověď

  • 0

    3.4.2016 od ja1

    stačí sundat dekl spojky a kouknout na kolotoč řazení na řadícím válci kolik ná zubů...možná je tam plomba v podobě plíšku k omezení výkonu a rychlosti

    Doplnit odpověď

  • 0

    4.4.2016 od Slávek-TDM

    V zivote jsem nevidel 4 rychlostni XT600.... To jako kdyz radis, ze ze 4ky kdyz radis jeste nahoru tak se nestane nic? Nebo tam skoci neutral?

    Doplnit odpověď

  • 0

    4.4.2016 od calimero

    Jojo, udivuje me to, prevodovka se chova celkem dobre, ale 4 to proste konci.. bez neutralu... to omezeni me nenapado...tak si rikam ze asi servis, nebo musim najit nejakyho sikulu, abych se z ty ceny neslozil..

    Doplněno:

    dovoz je to Francie, výkon 29kw/6250 ot. zkusím se podívat

    4.4.2016 od calimero

    kolik je v tp kw a max rychlost?? odkud je dovoz?

    4.4.2016 od ja1

    sundat dekl spojky snad dokážeš sám a porovnat to s plánkem na parts depot ..nepotřebuješ platit servis

    4.4.2016 od ja1

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist