bbg_listopad_2
bez držení řidítek zatáčí

 • 0

  27.5.2015 od 19_LoneWolf_95

  Zdarec lidi,
  kamarád dotáhnul bořený CBR 125 (nemám další informace kdy a jak), podle toho co jsem vyděl: asi 1/4 předního blatníku pryč popraskaný a odřený plasty odřenej výfuk a ubroušená asi 1/2 "kuličky" co je na koncích páček. Bouraný to je na PRAVOU stranu, desingově se nic něřeší- má to ma prasení. Když jedete nic se neděje, ale jak pustíte řidítka tak se moto nakloní do LEVA, ale táhne do PRAVA. Má někdo nápad čím by to mohlo být?? Mě napadá hnutej rám nebo nějak pootočený tlumiče.

  Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
 • 0

  28.5.2015 od maspe

  zkoukl bych jestli je zadní kolo v ose - jen pro formu - na stejných ryskách. Pak zjistit, jestli je přední kolo v ose. Případně jako pokus o srovnání předku, který by byl jen protočený v brejlích - povolit brejle, vršek, osu kola, propérovat, vše dotáhnout. A zkusit. Pak teprva řešit rám. Ještě mohou být hnuté brejle.

  Jinak motorka vesměs táhne tam co se nakloní. Není to tak, že řídítka zatočí doleva a motorka padne doprava?

  Doplněno:

  Tak jsme povolili tlumiče propérovali: pravá trubka se natočila asi o 8 mm a levá asi o 3mm podstatne se to zlepšilo ale ještě to chce doladit.

  12.6.2015 od 19_LoneWolf_95

  Doplnit odpověď

 • 0

  27.5.2015 od sharkis

  Nejspíš to bude jak píšeš - hnutej rám nebo protočený vidle, což je vzhledem k té bouračce nejpravděpodobnější varianta Nic jiného to být ani nemůže - teda pokud na tom nesedí nějak dost kravsky...

  Doplnit odpověď

 • 0

  27.5.2015 od 19_LoneWolf_95

  No, zkoušel jsem na tom jet i sám dokud držím řidítka tak ok ale jak je pustím...

  Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist