bmw_r1300gs_cartec




QuickShift

  • 0

    7.10.2022 od Jindra_Nimrod

    Zdravím, jedna se o rok 2016, moto mám nově, návod přečtený (aby jsme se vyvarovali případným radám odkazujícím na návod). V menu Nastavení mám volbu QuickShift(viz. foto), at to vypnu nebo zapnu nezpozoroval jsem, ze by to mělo nějaký vliv na řazení. Je to jen příprava pro quickshiter nebo to s tím nemá vůbec nic společného? Díky

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    7.10.2022 od nevo7

    A má to aj vyhrievané sedačky? Podľa tých prvých dvoch info.
    Na KTM je všetko skoro predinštalované a len to softwerovo odomknú /ako vyhrievané rukoväte, tak aj QS, vyhrievané sedačky Ti musia vymeniť, to by si si všimol, káble zo sedačiek/. Mám síce farebné TFT a tiež si viem na displej hodiť ikony vyhrievania sedačiek /ktoré nemám/ a po ich zapnutí to vyhodí chybovú informáciu.
    Ale KTM by mala mať info -vypísané príplatkové SW veci, čo má nainštalované /aspoň tie od 2017/, nie v settings /čo je skôr už nastavenie/, ale v extra functions.

    Doplněno:

    Vyhřívání rukojetí a sedaček mám, jsou plně funkční. Jen to QS můžu zapnout a vypnout, a nepozoruji žádnou změnu. Takže se dá předpokládat, ze jen není aktivovaný?

    8.10.2022 od

    Vyhřívání rukojetí a sedaček mám, jsou plně funkční. Jen to QS můžu zapnout a vypnout, a nepozoruji žádnou změnu. Takže se dá předpokládat, ze jen není aktivovaný?

    8.10.2022 od

    Vyhřívání rukojetí a sedaček mám, jsou plně funkční. Jen to QS můžu zapnout a vypnout, a nepozoruji žádnou změnu. Takže se dá předpokládat, ze jen není aktivovaný?

    8.10.2022 od

    Vyhřívání rukojetí a sedaček mám, jsou plně funkční. Jen to QS můžu zapnout a vypnout, a nepozoruji žádnou změnu. Takže se dá předpokládat, ze jen není aktivovaný?

    8.10.2022 od Jindra_Nimrod

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.10.2022 od VlČek67

    Ahoj, mám KTM 1290 SAS 2019 s velkým displejem, problém může být, že není QS aktivovaný, protože se buď dokupoval samostatně anebo v balíčku. Sorry, mám vyndanou baterku, tak se nemůžu ani podívat jak to mám já. Zkus zavolat nějakému dealerovi, snad by Ti mohl podle VIN říct zda to QS má anebo. Dokoupit jde vždy.

    Doplnit odpověď

  • 0

    12.10.2022 od Míra1970

    Ahoj , mám teda 2019, ale když vypnu QS tak to tam bez spojky skoro nejde řadit.
    Se zapnutým QS ni nevím, že to přeřadilo. Je to fakt jemný.
    A zkoušel jsi to řadit pod plynem bez spojky ? Podle mě by to nešlo zapnout, kdyby to nebylo aktivovaný.

    Doplnit odpověď

  • 0

    17.2.2023 od GrigorE

    Asi jsi už odpověď našel ale QS rok 2016 z výroby neměla, mělo by se jednat o SW bug, QS byl až v 2017 v nových mašinách s TFT.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist